in

Dítě jako záchrana manželství? Zajímavé teorie okolo Hailey Bieber!

instagram.com
Reklama

Když Hailey Bieber oznámila své těhotenství, její Instagram se stal centrem bouřlivé diskuze. Příznivci i kritici začali spekulovat o motivech jejího rozhodnutí a někteří naznačovali, že Hailey mohla otěhotnět, aby zachránila své manželství s Justinem Bieberem. Je tomu vážně tak?

V komentářích pod oznámením se rychle rozhořely diskuze. Zatímco mnoho fanoušků a celebrit jim k těhotenství blahopřálo, jiní zpochybňovali autenticitu Haileyina rozhodnutí. Někteří dokonce tvrdili, že se obávala o stabilitu svého vztahu s Justinem. Tato spekulace pramení ze zpráv o možných manželských problémech páru, které se objevily v médiích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber)

Pár, který je často na veřejnosti viděn společně, přitahuje pozornost odborníků na řeč těla. Ti si všimli jemných znaků, které podle nich mohou naznačovat skryté problémy. Nedostatek očního kontaktu a nepřesvědčivé spojení během veřejných vystoupení vyvolaly pochybnosti o jejich kompatibilitě a stabilitě vztahu.

Negativní komentáře na Instagramu odrážely tyto obavy. “Miminka nezachraňují manželství a rozhodně si nepojišťují muže,” komentoval jeden z uživatelů. Další napsal: “Lidé si stále myslí, že mohou manželské problémy vyřešit těhotenstvím.” Tyto reakce poukazují na obecně rozšířený skepticismus ohledně toho, zda je těhotenství skutečně řešením pro páry v krizi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber)

Na druhé straně se mnoho fanoušků postavilo na Haileyinu obranu. Někteří jí radili, aby ignorovala negativní komentáře nebo je úplně vypnula. “Tyto komentáře jsou přesně tím důvodem, proč se bála mít dítě a je to opravdu smutné,” napsal jeden z následovníků. Jiný dodal: “Musíte se posunout z minulosti a nechat je být šťastnými.”

Hailey již dříve vyjádřila své obavy z výchovy dítěte na veřejnosti kvůli potenciální kritice. Přestože je krásná modelka a úspěšná podnikatelka, sdílela své skutečné obavy z mateřství pod tak intenzivním dohledem. Hailey však nedokázala skrýt nadšení, když hovořila o svých plánech mít děti, což svědčí o její touze po rodinném životě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber)

Bez ohledu na spekulace a kontroverze je jasné, že jen čas ukáže, zda jejich společné rodičovství posílí jejich vztah nebo zda bude stát za jeho rozpadem. A jaký máte na tento pár názor vy?

Tématem jsme se inspirovali na brightside.me

Reklama