in

Zápas století mezi Karlosem Vémolou a Atillou Véghem je za rohem! Kdo odejde jako vítěz tentokrát?

ruik.cz
Reklama

Zápas století se každým dnem blíží a fanoušci už se nemohou dočkat. Čtyři roky čekali na slavnou odvetu mezi Karlosem Vémolou a Atillou Véghem. Ačkoliv v prvním zápase vyšel jako vítěz Atilla, Karlose to vůbec netrápí, protože se jede připravovat do Thajska a Ameriky mezi ty nejlepší bojovníky na světě.

Po téměř čtyřech letech se v kleci opět střetnou dva dlouholetí rivalové – Karlos Vémola Atilla Végh. V prvním zápase vyšel jako vítěz Atilla, který v roce 2019 ukončil Karlosovu čtyřletou výherní linii. Zápas tehdy skončil v prvním kole na knockout (KO).

Těším se na to velmi, obzvláště tím, že už vím, do čeho jdu. Už se to blíží, máme tři měsíce před sebou. Všechno zatím jde podle plánu, vyskládal jsem ten stejný tým, co jsem měl, takže vím, že všechno dopadne dobře. Mám ale noční můru a doufám, abychom se nezranili ani jeden, ani druhý,” vyjádřil Atilla své obavy z nerealizace zápasu.

Zdrželo se to tím, že když jsem vyhrál zápas s Karlosem, dostal jsem tzv. zlatý klíč. Musel jsem mít nějaký čas, abych pootvíral ty dveře, a když jsem je otevřel, tak jsem musel prochodit ty cestičky. Využil jsem té moji slávy a po té výhře jsem využil všeho, čeho jsem mohl. Využil jsem showbyznysu a v současné době mám hotovo, takže může být odveta,” dodal Atilla.

Ačkoliv po dlouhých čtyřech letech vyprchala veškerá nevraživost a nenávist jednoho k druhému, i tak se o tomto zápasu mluví jako o “zápasu století“. Karlos Vémola v rámci jeho přípravy vycestuje do dalekého Thajska a Ameriky, kde trénují ty nejlepší bojovníci. Atilla má největší strach z toho, že se Karlos zraní, přeje mu proto mnoho zdaru.

Inspirovali jsme se z: extra.cz

Reklama