in

Ulice! Na co se můžete těšit v týdnu od 16.1.2023?

instagram.com
Reklama

Přinášíme Vám další informace v tomto roce již 3. týdne oblíbeného seriálu Ulice. Jak se podaří Karle zkombinovat novou práci, rodinu a domácnost? Mirek opět zasahuje do vztahu Magdy a Prokopa.  Jak zareaguje Žofka na Michalovo vyznání? A co tají Kateřině Martina? To vše se dozvíme v příštích dílech seriálu Ulice.

Karla se velmi snaží, aby jí Mára nemohl nic vytknout. Bohužel vzhledem k tomu, že přehlédla datum, kdy jí končí zásah dá mu ihned další záminku k hádce. Narychlo ji odvolají na zásah a tak musí sehnat hlídání pro kluky, protože Mára je na výjezdu do Brna. Nakonec je nechá Věrce, která je ale po operaci zubu a není úplně v kondici. Nakonec se jí velmi přitíží a nezvládne se o kluky postarat. Kdo nakonec situaci zachrání a jak na tuto chybu bude reagovat Mára?

Prokopovi a Magdě se do života vrátil bývalý snoubenec a kamarád Mirek. Pozval ne na svoji svatbu. Bohužel to mezi Magdou a Prokopem začne díky tomu vřít i přesto, že si mysleli, že minulost mají vyřešenou. Vyčtou si mnoho věcí. Jak nakonec celou situaci ovlivní právě Mirek?

Žofka se potýká s nepříjemnou situací. Musí nejen čelit svojí urputné matce, ale také se musí smířit s rozchodem rodičů. Situace se velmi vyostří a skončí scénou na celou ulici, kdy Žofka uteče ke Klímovým. Michal se konečně rozhodne, dát Žofce při této příležitosti najevo, co k ní doopravdy cítí. Jak Žofka zareaguje? A jaké ultimátům ji velmi rozhodí?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ulice (@uliceserial)

Kateřině přijela na návštěvu dcera Martina. A od začátku se Kateřině tento náhlý příjezd nezdá. Nechce ale úplně do situace rýpat a čeká, zda o tom Martina začne mluvit sama. Nakonec Kateřina odhalí velké tajemství, které se týká vztahu Martiny a díky tomu se provalí na Martinu mnohem víc věcí. Proč se nakonec Martina zhroutí? A jak to bylo s jejím vztahem v Itálii?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ulice (@uliceserial)

Inspirovali jsme se voyo.cz

Reklama