in

Tomuhle lidé vážně věří! Top 10 zajímavých konspiračních teorií.

pixabay.com
Reklama

V poslední době jsou konspirační teorie celkem dost populárním tématem. Neznáme snad člověka, kterého by nezajímaly a nebavily různé spekulace nebo záhady ohledně nějakého tématu. Navíc dnešní doba je taková, že se i nějaké ty teorie doslova nabízejí. No ne? Proto se dnes na 10 z těch nejzajímavějších podíváme.

1. Marilyn Monroe nezemřela na „náhodné“ předávkování.

pixabay.com

2. Tom Cruise chce odejít ze Scientologie, ale mají na něj příliš mnoho, co by proti němu použili. Proto dělá své vlastní šílené kaskadérské kousky a snaží se překonat každý svůj film. Je mu jedno, jestli zemře, je to jeho jediná cesta ven.

pixabay.com

3. Studio Disney vytvořilo film „Frozen“ ve snaze změnit a zředit výsledky vyhledávání, aby zmizely články na téma zmrazení W. Disneyho.

pixabay.com

4. Telefon poslouchá naše rozhovory.

pixabay.com

5. Vláda spolupracovala na podpoře pořizování „selfíček“ pro zdokonalení softwaru pro rozpoznávání obličeje.

pixabay.com
Reklama

6. Královská rodina nechala princeznu Dianu zabít.

pixabay.com

7. Všechny země mají svou Mafii a speciální komando. Víme jen o japonských ninjích, protože jsou nejhorší.

pixabay.com

8. Média existují jen proto, aby vzbuzovala strach a hněv, protože s lidmi, kteří se bojí a jsou naštvaní, lze snadno manipulovat.

pixabay.com

9. O. J. Simpson je otec Khloe Kardashian

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Khloé Kardashian (@khloekardashian)

10. Existují lidé najatí společnostmi, kteří mají spoustu účtů a na internetu se chovají jako skuteční lidé, jen aby propagovali produkty.

pixabay.com

Víme, že konspirační teorie jsou široce oblíbeným tématem, a proto se v nejbližší době chystáme napsat nějaký další podobný článek. Je jen na vás, jestli tomu všemu budete věřit nebo ne, ale jak se říká – na každém šprochu pravdy trochu.

Čerpali jsme z boredpanda.com

Reklama