in

To nikdo nečekal! Nejznámější influencerský pár se rozpadl…

instagram.com
Reklama

Jeden z nejznámějších českých influ párů oznámil svůj rozchod. Dominique Alagia a Jan Michálek oznámili svůj konec na sociálních sítích. Ihned se strhla vlna soucitných komentářů, ale také starost o jejich milovaného pejska Bentleyho.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominique Alagia (@domialagia)

„Rozešli jsme se. Ani nevíme, kde začít, jelikož byl náš vztah veřejný již od samého začátku a podporujete nás, tak vám musíme sdělit i tohle. Naše cesty se bohužel rozdělují. Rozcházíme se. Povedlo se nám zažít tak velkou lásku v tak mladém věku, tolik krásných zážitků, procestovali jsme spolu svět a vy jste toho byli součástí, od našich nejlepších chvil po ty nejslabší. Přemýšleli jsme nad tím dlouhou dobu, zda udělat tak razantní krok, ale myslíme si, že to už bohužel jinak nepůjde,“ uvedla mimo jiné na svém instagramovém profilu Domi.

@honzimichalekMusím se dát dohromady! Všechno potřebuje čas! Zažil jsem neuvěřitelné 3 roky, které mi obrátili život vzhůru nohama.. TO BY BEZ VÁS A BEZ DOMČI NEBYLO MOŽNÉ, takže vám všem moc děkuju ❤️❤️♬ Another Love – Tom Odell

Pár se nerozchází ve zlém, ale oba si dávají oddychový čas, aby se s rozchodem mohli srovnat. Společné projekty, které mají rozjeté se pokusí společně i dokončit. Jak uvedli, tak se stále mají rádi a je možné, že budou společně i nadále vídáni. Už ale jen jako kamarádi.

@youronlygodtime will heal everything, potrebuji trochu času♬ original sound – 💋

Oba jsou evidentně z rozchodu zdrceni a budou potřebovat čas. „Musím se dát dohromady! Všechno potřebuje čas! Zažil jsem neuvěřitelné 3 roky, které mi obrátili život vzhůru nohama… TO BY BEZ VÁS A DOMČI NEBYLO MOŽNÉ, takže Vám všem moc děkuju,“ uvedl Honza na svých sítích. Společného pejska Bentleyho budou mít ve střídavé péči. „Poslední věc!!! Nechápu, jak to lidi vůbec napadlo, že bychom ho dali pryč.. Bentelyho milujem a budeme si ho střídat!“ uvedl Honza dále.

@honzimichalekPoslední věc !!! Nechapu, jak to lidi vůbec napadlo, že bychom ho dali pryč.. bentleyho milujem a budeme si ho střídat !!♬ původní zvuk – 🫀

Mnoho fanoušků považuje oznámení tohoto rozchodu za fake. Očekávají, že pár následně oznámí svůj návrat případně prank. Je to opravdu rozchod nejznámějšího českého influencerského páru, nebo je to pouze zkouška jejich fanoušků? Nechme se překvapit jaký další vývoj bude tento pár mít.

Reklama