in

Příběh Jirky (30): Přítelkyně na mě vymyslela past!

pixabay.com
Reklama

Nikola (29 let) a Jirka (30 let) spolu chodí už 5 let. V jejich vztahu to však od začátku trochu skřípalo, hlavně kvůli žárlivosti. Jirka totiž přítelkyni v počátcích podvedl, a ona je od té doby paranoidní, že se to stane znovu. Jirka ale nečekal, že by mohla zajít až takhle daleko.

Nahoru a dolů

Když jsme s Nikolou začínali chodit, nečekal jsem, že z toho bude něco vážného. Byl jsem mladý, hloupý a myslel jsem si, že mám přece ještě čas na to, abych se vázal. Nikola to však viděla jinak. Od začátku si představovala, že se jednou vezmeme a budeme mít děti. Když zjistila, že se nevídám jen s ní, byla hrozně naštvaná. Chvíli to vypadalo, že už se mnou v životě nepromluví, nakonec jsme se ale dali znovu dohromady. Tentokrát navážno.

Za tu dobu, co spolu chodíme, jsme prožili spoustu krásného, bohužel také spoustu hádek. Uznávám, že mi občas sklouzne pohled jinam, ale nikdy jsem jí nezahnul. Ona ovšem vyvolává žárlivé scény a nejradši by byla, kdybych s jinou ženou ani nepromluvil. Chtěla by mi kontrolovat telefon, sociální sítě, ráda by stále věděla, kde jsem. Většinou se ale dokážeme nakonec domluvit a usmířit, a myslel jsem, že jsme tak oba spokojení.

pixabay.com

Před měsícem mi na Instagram přišla zpráva z neznámého profilu. Když jsem se podíval, kdo mi to píše, zjistil jsem, že je to nádherná žena s velkým počtem sledujících. Jmenovala se Karin, a měla stovky fotek, některé i trochu odvážnější. Nemohl jsem uvěřit tomu, že by taková žena měla zájem právě o mě. Neodolal jsem a na zprávu odpověděl.

Online flirt

Ze začátku jsme si psali docela nevinně, potom jsme ale začali trochu flirtovat. Hrozně mi lichotilo, že se o mě zajímá a povídalo se mi s ní hezky. Trochu nevinného flirtování přeci nikomu neublíží, ne? A Nikola se to nikdy nedozví. To jsem asi aspoň myslel. Jednou se mě Karin zeptala, jestli někoho mám. Nechtěl jsem, aby naše chaty skončili, a tak jsem řekl, že ne. Teď už vím, že to byla hrozná chyba.

Za pár chvil mi totiž na dveře klepala Nikola. Celá ubrečená a rudá vzteky na mě začala křičet a sprostě mi nadávat. Nejdřív jsem vůbec nechápal, o co jde. Po chvíli mi došlo, že ví o Karin. Nejdřív jsem Nikole samozřejmě zapíral, brzy jsem ale pochopil, že to k ničemu nebude. Myslel jsem, že mi vlezla do mobilu a začal se omlouvat, potom z ní ale vypadlo, jak to bylo ve skutečnosti.

pixabay.com

Test věrnosti

Nikola zaplatila té slečně (která se ve skutečnosti jmenovala úplně jinak), aby předstírala, že o mě má zájem. Nabízela totiž ze svého vlastního profilu online „testy věrnosti“, kdy zkontaktuje přítele, nebo manžela a pokusí se zjistit, jestli by byl svojí vyvolenou schopný podvést. K flirtování používá svoji falešnou personu Karin. Když jsem později projížděl její profil, zjistil jsem, že jsem nebyl jedinou obětí, téměř každý její test jí vyšel.

Když mi došlo, o co tedy šlo, začal jsem být opravdu naštvaný. Ve vztahu má být přece nějaká důvěra a takové testování mi přišlo dětinské. Přece jenom, kdyby mi nenapsala, nikdy by k žádné konverzaci nedošlo, a nebylo by co řešit. Omluvil jsem se a slíbil, že už to neudělám, ale pořád mi z toho zůstala hořká chuť na jazyku. Po nějaké době už jsem to nevydržel a s Nikolou vztah ukončil. Kdybych s ní zůstal, musel bych se pořád bát, co na mě vymyslí příště.

Reklama