in

Sugar Denny v Clash of the Stars? Šušká se o vyřízení účtů!

instagram.com instagram.com
Reklama

Clash of the Stars, to je hlavním tématem dnešní doby plné influencerů. Bitvy oblíbených, ale také neoblíbených tvůrců obsahu na sociálních sítí baví nespočet fanoušků a každým dnem popularita těchto zápasů stoupá. Díky tomu jsme mohli vidět již 5 galavečerů této nejsledovanějších MMA akce u nás a jak to tak vypadá, brzy bude další. A že se bude na co koukat!

Už je to pár týdnů od kontroverzního 5 večera, kdy jsme měli v Clash of the Stars možnost vidět zápas “oslepeného” Dannyho z Tv Twixx s nevidomým Honzou Podraným alias Dragunovem nebo taky legendárního a extravagantního Tadeáše Kuběnku s jeho kopií Danielem Holomkem alias Daaankem. A možná právě proto se už fanouškům stýská natolik, že se internetem šušká o dalším možném zápasu, na který doslova čeká celé Česko.

Denisu “Sugar Denny” Kouřílkovou určitě všichni znáte. Jedná se o mladou influencerku a youtuberku, jejíž hlavní kontent se točí okolo módních haulů, pikantních storytimes, cestovatelských vlogů a šíření myšlenky body positivity. Navíc se rozhodně nebojí na plnou pusu otevřeně říct, co si myslí a jaké jsou její názory, díky čemuž si nejen vysloužila spoustu hejtů, ale i nálepku „kontroverzní“. A údajně to má být právě ona, která by se mohla na 6 galavečeru objevit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený CNN Prima NEWS (@cnnprima)

Navíc tuto možnost nenápadně potvrdil jak šéf organizace Tomáš Linh Le Sy, tak i známý influencer Tadeáš Kuběnka, který je nejen Denisi velký kamarád a parťák v podcastu Kontroverzní, ale i vítěz jednoho zápasu posledního galavečera. “Jako trenér potvrzuji,” komentuje Tadeáš.

Celou tuto domněnku navíc rozpoutalo i nedávné InstaStories Sugar Denny, na kterém cvičí a označila právě i organizaci Clash of the Stars. A kdo by byl její soupeřkou?

Pochopitelně se ve spojení se Sugar Denny objevilo jméno Lilian Voss. Právě s touto youtuberkou, která natáčí převážně reakční videa, má Denisa již dlouholeté spory. Tak proč to holkám neusnadnit a nedat jim možnost vyřídit si účty?

Jak to ale nakonec celé dopadne, si budeme muset počkat. Celá spojitost s Clash of the Stars a Sugar Denny není na 100% potvrzená a je tak možné, že jen organizace používá se svolením její jméno jako velké lákadlo.

A co říkáte vy na tento možný zápas? Dívali byste se? 

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz  a antiyoutuber.com

Reklama