in

Pátý Clash Of The Stars se blíží! Jaká největší senzace nás čeká?

instagram.com
Reklama

Chystá se v řadě již pátý galavečer Clash of the Stars s podtitulem „The champ is here!“ Naznačuje tím, že se bude poprvé udělovat titul této organizace. Tentokrát byly vstupenky vyprodány nejrychleji ze všech předchozích turnajů a to do 48 hodin! Show se odehraje už 10. června od 18.30 hodin v Praze v O2 Universum. I tentokrát si organizátoři dali záležet a nachystali řadu soubojů, které soudě podle prodaných vstupenek přilákaly tisíce lidí.

Jedna z největších senzací nadcházejícího Clash of the Stars je zajisté zápas liliputů. Dominik Radl alias „Malej Zmijozel“ a Petr Marek alias „Obr“ se před turnajem setkali během natáčení B4THECLASH, tedy živě vysílaného rozhovoru. Utkají se spolu v kleci podle upravených pravidel MMA.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

Ani jeden ze zápasníků nepodceňuje přípravu a berou to velmi zodpovědně a seriózně. „Připravuju se. Boxuju, kopu a více prozrazovat nebudu, ať nade mnou soupeř nemá výhodu,“ prozradil již před časem Petr Marek alias Obr v rozhovoru pro Extra.cz. S informacemi však příliš sdílný není a také jeho další vyjádření bylo velmi skromné: „Trénuju tvrdě, zhruba každý druhý den, pokud to jde,“ prozradil v B4THECLASH. Nakonec jen dodal: „Tichá voda břehy mele.“

Na druhou stranu Obrův protivník Malej Zmijozel se přípravou netají. Trénoval dokonce v zahraničí a zhubl 11 kilo. „Přípravy probíhají hodně tvrdě, měl jsem fakt tvrdou dietu. Jím 60 sacharidů na den, zhubl jsem už 11 kilogramů,“ rozpovídal se. „Byl jsem dokonce trénovat na kempu v Polsku,“ dodal. Právě Dominik alias Malej Zmijozel je považován za favorita tohoto duelu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

Krom zmíněného zápasu liliputů uvidíme i nevidomého youtubera Jana „Dragunov“ Podraného, který si chce vyřídit spor s kolegou z oboru Danielem „Danny Tv Twixxem“ Sonnleitnerem. Ten bude mít zavázané oči. Dojde také na souboj mistra ČR v muaythai Tadeáše „Mawara“ Růžičky a nepříliš atleticky působícímu amatérovi Tadeášovi „Gangstaboyovi“ Veselému. Přezdívka Mawar je zkráceninou anglického Mad Warrior neboli Šílený válečník.

Sportovnější stránku večera by měla zastupovat titulová bitva mezi Markem „Datlem“ Valáškem a Tomášem „Dynamo“ Križanem. Nejvyrovnanější bitva se očekává od dvojice Ondřej „Kluk s kamením“ Untermüller a David „Fregamer“ Pražák.

Rozhodně se máme na co těšit, jak je vidět bizardní souboje lákají lidi v Česku stále víc a víc. Organizátoři zkrátka vědí čím zaujmout. Jsme zvědaví i na další zápasy a také na to, jak zase někteří účastníci zcela zastíní sportovní stránku svým nevyzpytatelným chováním. Ale i o tom tahle akce je.

Čerpali jsme z extra.cz

Reklama