in

Sugar Denny ostře reaguje na kritiku! Sledující ji posílají do psychiatrické léčebny

YouTube.com
Reklama

Sugar Denny na svém Instagramu promluvila o psychických problémech a také o medikaci, kterou na ně bere. Sledující jí den co den posílají za Tadeášem do psychiatrické léčebny, prý na tom ale není tak špatně, tvrdí na svém Instagramu. Zároveň potvrdila, že na svoji medikaci hodně pije a kouří marihuanu. Sledující její chování nechápou a za svým tvrzením si stojí. 

Jedna z nejkontroverznějších českých influencerek současnosti Denisa Kouřílková, která na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Sugar Denny, opět projevila na svém instagramu své rozzlobení poté, co reaguje na kritiku svých sledujících. Ačkoliv je u ní nenávistné vyjadřování poslední dobou na denní bázi, tentokrát to bylo “výjimečně” kvůli sledujícím, kteří jí píšou, aby podstoupila psychiatrickou léčbu stejně jako její bývalý nejlepší kamarád. Ačkoliv tvrdí, že negativní zprávy ji vůbec netrápí, je očividné, že jí tito fanoušci lezou pěkně na nervy.

Poté, co její bývalý nejlepší kamarád Tadeáš Kuběnka postoupil psychiatrické léčení, jí sledující bombardují zprávami o tom, že by ji měla podstoupit také. “Moje mentální problémy nejsou natolik vážné, abych podstoupila léčbu. Miluji, jak někteří lidé ví úplnou mrd*u a furt se budou k něčemu vyjadřovat. Já jsem tak strašně přenesená přes tyhle všechny zprávy, že se Tadeáš šel léčit, protože si uvědomil, že je s ním něco špatně, tak bych měla jít taky. Já beru mnoho léků,” odpověděla všem “nenávistným” komentářům. Je tedy očividné, že se jí tyto komentáře pořádně zaryly pod kůži, protože ačkoliv tvrdí, že je neřeší, stále má potřebu se k ním nějakým způsobem vyjadřovat.

Nebýt mě, tak do té léčebny ani nejde. Já jsem ta, kdo urgoval, že by tam měl jít. A také jsem řekla, že bych do té léčebny šla, kdybych měla problémy, které by byly tak nezvladatelné. Ale moje problémy jsou jaksi zvladatelné. Už jaksi nemívám tak špatné stavy, jaké jsem měla dva měsíce zpět a taky jsem ze svého života odje*ala všechny lidi, kteří mi přitěžovali. Ale stejně mě tam bude někdo posílat, i když jsem doslova medikovaná,” pokračovala v obhajování Denisa. “V posledním měsíci jsem trošku víc pila, protože to byla prostě těžká životní situace a protože jsem chtěla od těch problémů trošku utéct, neříkám ale nikomu, že je to dobré, ale je to prostě realita,” dodala.

Reklama