in

STEJK plní PŘÁNÍ! Tentokrát začínajícím STREAMERŮM rozdal 80.000 Kč!

youtube.com
Reklama

Vánoce jsou za rohem a tak je čas opět na pár dobrých skutků. Stejně jako minulý rok touto dobou, i nyní slavný youtuber Stejk rozdává peníze mezi začínající streamery s hrstkou sledujících, aby jim pomohl do začátku nebo jim alespoň splnil jejich sny a zpříjemnil Vánoce. Tento rok se ale opravdu práskl přes kapsu!

Kdyby se náhodou našel někdo, kdo vůbec Stejka nezná, tak vám jej nyní ve zkratce představíme. Vlastním jménem je Jakub Steklý a na české YouTube scéně patří mezi ty největší a stále velmi aktivní tvůrce. Navíc, v říjnu tohoto roku překonal magickou hranici 1 milionu odběratelů na YouTube a konkrétně k dnešnímu jich má už 1.130.000!

A je to právě on, kdo se svým kamarádem Liborem „Liborisem“, pravidelně každý rok posílá právě touto dobou nemalé finanční částky malým tvůrcům na YouTube nebo Twitchi, kde je díky velké množství nových a nových tvůrců čím dál tím těžší prorazit. A o kolik peněz vůbec letos šlo?

V této sérii „POSLAL JSEM X KORUN ZAČÍNAJÍCÍM STREAMERŮM“ se jedná už o 5 video. Ze začátku se jednalo o už tak ohromných 30.000 Kč. Poté to zvýšil na 40.000 Kč a šel ještě dál… Letos se tak konkrétně jednalo v součtu o neskutečných 80.000 Kč!

A jak vlastně na nemalé sumy reagovali? Na to se můžete hned podívat!

Tak co na to říkáte? Dokázali byste si představit, že byste si v klidu pro zábavu streamovali, zvyklí, že tam máte maximálně například 10 lidí a donate nanejvýš do 500 Kč a najednou přijde někdo tak slavný a ještě k tomu vám daruje tolik peněz? Je to něco neuvěřitelného a obzvláště v dnešní těžké době i velmi krásné gesto. Klobouk dolů!

Tématem jsme se inspirovali z youtube.com

Reklama