in

Žena prodává své tělní tekutiny. Vydělá si tisíce dolarů týdně!

pixabay.cominstagram.com
Reklama

Jak jste si určitě všimli i vy, v poslední době je internet plný článků o tom, jak někdo z průměrné sociální vrstvy si začne přivydělávat něčím poněkud bizarním či nevídaným a překvapivě na tom velmi zbohatne. Aby ale někdo vydělával na svých slinách nebo jiných tekutinách? To se jen tak nevidí…

Dámy a pánové, dnes vám představíme Latieshu J. z Manchesteru, mladou studentku medicíny, které si ještě do nedávna musela přivydělávat jako prodavačka v Tescu, aby mohla splatit své dluhy a alespoň nějak přežívat. Pak ale prorazila v pokud bizarním odvětví podnikání…

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Latiesha Jones (@latieshajoness)

Latiesha se vždy chtěla stát doktorkou, ale osud jí byl očividně předurčen jinak. Za dobu studia medicíny se jí totiž vytvořil dluh 13 585 USD, což je v přepočtu zhruba 300.000 Kč a nezbylo jí tak nic jiného, než jít při škole pracovat alespoň na částečný úvazek jako prodavačka. Nebyla však jen prodavačkou v Tescu.

Nyní totiž vydělává tisíce dolarů týdně tím, že prodává své sliny či dokonce jiné tělní tekutiny. I když to mnohým může znít jako velmi nechutný způsob vydělávání peněz, Latiesha díky tomu nezkončila na ulici nebo na do smrti za prodavačským pultem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Latiesha Jones (@latieshajoness)

“Všechno to začalo jako náhoda a teď to dělám již čtyři roky,” svěřila se. “Dříve jsem dělávala OnlyFans a díky tomu jsem dostávala divné požadavky například na vodu ze sprchy. A když jsem obdržela vůbec první objednávku na sklenici vlastních slin, uvědomila jsem si, že je ve hře toho na prodej víc, než se na první pohled zdá,” vysvětluje.

Velkou výhodou uvádí navíc i fakt, že každému zájemci prodá své sliny za jinou cenu. Každý z nich je totiž ochoten zaplatit jinou sumu. Celý obchod je tak spíše jedno velké vyjednávání. Nikdy své sliny neprodá za méně než v přepočtu 5500 Kč. Podařilo se jí je však prodat za neuvěřitelných 1 852 USD, což je zhruba 41.000 Kč!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Latiesha Jones (@latieshajoness)

Nakonec tak všechno dobře dopadlo a svůj dluh úspěšně splatila. Splatila však dokonce i dluh své vlastní matce, která není z jejího podnikání nadšená, a své sestře koupila koně. Podle sociálních sítí žije okázalý život plný luxusu a to se za pár skleniček plivanců vyplatí, no ne?

A co si myslíte o tomto způsobu vydělávání peněz vy?

Tématem jsem se inspirovali na ladbible.com

Reklama