in

Video: Podpora streamerů s 0 diváky? Stejk opět rozdával peníze!

yoputube.com
Reklama

Dámy a pánové, jak nadpis článku napovídá, opět tu máme našeho známého YouTubera Stejka a další díl do jeho série „POSLAL JSEM X KORUN ZAČÍNAJÍCÍM STREAMERŮM“. Tentokrát se však zaměřil na ještě konkrétnější skupinu začínajících streamerů a to na ty, kteří mají prakticky 0 diváků. 

Kdyby jste náhodou nevěděli, kdo vůbec Stejk je, tak vám jej nyní ve zkratce představíme. Vlastním jménem je Jakub Steklý a na české YouTube scéně patří mezi ty největší a stále velmi aktivní tvůrce. Navíc, v říjnu tohoto roku 2022 překonal magickou hranici 1 milionu odběratelů na YouTube a konkrétně k dnešnímu jich má už 1.150.000!

A je to právě on, kdo se svým kamarádem Liborisem opět zasedl za počítač a poslal nemalé finanční částky malým streamerům na YouTube a Twitchi. A o kolik peněz vůbec nyní šlo?

I když se nejednalo o 80.000 Kč, jako tomu bylo například na minulé Vánoce, ani v součtu 20.000 Kč, jako tomu bylo v tomto případě, rozhodně není málo peněz. Obzvláště, když se jedná o takové streamery, kteří pomalu nepočítají s vyšším darem jak 200Kč.

Stejk tak opět pomohl a přispěl tvůrcům na technické vybavení studia, koníčky, mazlíčky, hry nebo dokonce cigarety a brokovnici, jak poté zjistil. Ať už však nakonec streameři použijí peníze jakkoli, podle nás je to od Stejka velmi krásné gesto. A co na tento typ videí říkáte vy?

Tématem jsme se inspirovali na youtube.com

Reklama