in

Streamerka měla hodinový šok! Divák ji poslal obří finanční dar

twitch.tv
Reklama

Streamerka Tereza Borůvková, která na svých sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Theresa Blueberry, se proslavila především díky jejím živým vysíláním, kde psychicky pomáhá svým fanouškům. Na jejím posledním streamu dostala jednorázový finanční dar v podobě 145 tisíc korun. Následně přišla hodina ticha.

Jedna z nejznámějších streamerek na české scéně platformy Twitch, která na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Theresa Blueberry, zažívá skvělý vstup do Nového roku. Nejen, že od minulého roku se jí exponenciálně zvyšuje sledovanost a diváci ji mají stále více rádi, v tomto roce navíc dostala jednu ze svých nejvyšších finančních podpor.

Dárce, který se podepsal jako m111rooo, ji poslal neuvěřitelných 145 000 korun + další menší sumy. Poté, co obdržela takto velký obnos peněz se z živého vysílání stala hodina ticha. Na její reakci se můžete podívat v přiloženém záznamu níže v čase 46 minut 05 sekund.

Nemám slov, moc děkuju. Nejenom dnes tomuto specifickému človíčkovi, ale děkuji za kontinuální a obří podporu všem, co se na ní podílejí. Je to neuvěřitelný a hlava mi to nebere. Opakuji se, ale o komunitě, jakou máme, se mi ani nesnilo. Díky, že jste mi dali tuhle příležitost, budu dělat vše, co je v mých silách, abych vás nezklamala,” napsala Theresa na svůj Instagramový účet po živém vysílání.

Theresa už delší dobu baví své diváky především hraním her, ale diváci se k ní rádi vrací také díky její empatické povaze. Dokáže se vcítit do každého člověka a psychicky mu pomoct, což dává divákovi pocit bezpečí. Proslavila se především anonymními přiznáními, na která spolu s jejími diváky reaguje.

Inspirovali jsme se z: novinky.cz

Reklama