in

Spala během živého vysílání? Shopaholic Adel opět překvapila!

instagram.com tiktok.com
Reklama

Pokud má člověk nějakého svého oblíbeného tvůrce či celebritu, tak seo jeho životě může zajímat různými způsoby. Může sledovat jeho nové fotky a vide, které přidává na sociální sítě, sledovat show, do kterých byl pozván jako host a nebo pro možnost přímé interakce i sledovat i živá vysílání (tzv. livestreamy)… pokud tedy zrovna dotyčná hvězdy nespí!

Pokud nesledujete Shopaholic Adel pravidelně, tak vám to možná přijde jen jako vtip, ale bohužel opravdu není a prý to není poprvé.

@ahojadel0 Název streamu: Pokec a spánek 😂🤷🏽‍♀️ #shopaholicadel #ComingOut #fyp #foryou #fregamer #davidek #viral #spanek #spatnyrucnik #tiktok ♬ Go to Sleep (Lullaby for Pets) – Steven Current

Během posledních pár streamů na TikToku je u Adély naprosto běžné, že na něm buď není a nebo spí. Diváci se tak celou dobu dívají buď na prázdný gauč nebo na spící Adelu přikrytou ručníkem, jak tomu bylo právě v případě výše vloženého videa. I tak ji ale sledovanost neklesá.

Je poměrně zajímavé, že když nějaký tvůrce poleví v kvalitě svého sdíleného obsahu, tak jej většinou lidé přestanou sledovat a najdou si někoho jiného, kdo je pro ně více zajímavý. V případě Adély by se ale naopak dalo říci, že její podobně “divně jednoduchá” videa, kde se nic neděje, jsou skoro jako magnet na sledující.

@ahojadel0 #ComingOut #shopaholicadel #shopaholicadeljenejlepsi #fyp #foryou #pes#rico#vysavac ♬ původní zvuk – ahojadel0

K dnešnímu dni má na svém TikTok účtu 259.3 tisíc a na Instagramu 144 tisíc sledujících, což jsou opravdu pěkná čísla na to, že ještě nedávno jsme tu měli kampaň #srpenbezadel.

I když všichni víme, že lidé chodí na streamy Shopaholic Adel spíše za zábavou a pobavením, než za kvalitním nebo edukativním obsahem, celkem nám její spaní na streamech přijde vůči jejím fanouškům neuctivé. Nemyslíte?

Tématem jsme se inspirovali z extra.cz

Reklama