in

Krásná streamerka na rande? Celé jej vysílala živě!

instagram.com youtube.com
Reklama

Pánové,…  představte si, že si online najdete dokonalou dívku. Je krásná, chytrá, zábavná, úspěšná, dokonce velmi slavná a tak se rozhodnete, že s ní půjdete na rande. Zatím to zní dobře, že? A co kdybychom vám řekli, že by celé vaše rande bylo vysíláno živě na Twitchi? Šli byste do toho i tak?

Možná to zní jako nějaká šílenost, ale tento případ se opravdu stal a to velmi nedávno. 20. listopadu šla Amouranth po delší době na své první rande. Tím šťastným byl muž přezdívaný Gigachad, kterému sice neustálá přítomnost kamery nevadila, ale některé chvíle by měly být kamerám skryty, nemyslíte?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Amouranth (@amouranthoffical)

Kdybyste náhodou nevěděli, kdo Amouranth je, tak vám ji nyní ve zkratce představíme. Jedná se o mladou a velmi atraktivní americkou streamerku, youtuberku, influencerku a OnlyFans tvůrkyni, která se mnohým vryla do paměti díky jejím streamům přímo z vířivky. Zhruba před měsícem však prošla ošklivým rozchodem se svým bývalým manželem, který ji vydíral a nyní je na léčení.

Jak jsme již zmínili, po delší době se tak rozhodla jít na rande se svým novým potencionálním partnerem. S sebou však vzala i kameramana s kamarádkou a její fanoušci měli tu možnost sledovat na Twitchi naprosto celé jejich téměř 7 hodinové rande.

Jak můžete vidět, jejich schůzka byla vážně originální. Šli společně na horolezeckou stěnu, smáli se, bavili se a poté si dali večeři v čínské restauraci. I když ani jeden z nich nevypadal z kamery nijak extra nervózně, příště by to už nějaké to soukromí chtělo.

Nevíme jak vy, ale my bychom rande podobného typu absolutně nezvládli. Na druhou stranu ale zase chápeme, že nový přítel Amouranth musí splňovat odolnost vůči neustálé pozornosti Twitch fanoušků. A podle nás si Gigachad vedl více než jen dobře. Co myslíte?

Tématem jsme se inspirovali z dexerto.com a lajk.iprima.cz

Reklama