in

Šli si za svými sny a dopadlo to katastrofou? Top 10 lidí a jejich postřehy.

pixabay.com
Reklama

Každý z nás má od života jiná očekávání, odlišné cíle a své vlastní sny. I tak jsme ale všichni lidé a díky tomu můžeme mezi sebou sdílet své zkušenosti, postřehy a příběhy. A proč vlastně? Abychom se mohli poučit nejenom ze svých chyb, ale i ze zážitků ostatních. Ne vždy se totiž úplně vyplatí za svým snem jít. 

1. Vstup do armády

Jediné dobré, co z toho vzešlo, bylo, že jsem mohl cestovat a žít v cizích zemích. Je to nejtoxičtější pracoviště na světě.

pixabay.com

2. Modeling

Vždy jsem se chtěla stát modelkou. Dokonce jsem to od svých 17 až do 23 let měla tu možnost dělat, ale byla to spíš noční můra než sen. Hladověla jsem, neustále cvičila, posilovala, byla kritizována za svůj vzhled,… až jsem z toho začala trpět depresemi a sužovali mě úzkosti.

pixabay.com

3. Operování

Byl jsem tak nadšený, když jsem mohl sledovat operaci. Když jsem se k tomu však jako “budoucí lékař” dostal já, omdlel jsem…

pixabay.com

4. Šéfování

Šéf je jen pozice, ale být efektivním vůdcem lidí je emocionálně vyčerpávající nevděčná horská dráha.

pixabay.com

5. Mít děti

Všichni prezentují rodičovství jako něco, co je naprosto pohádkové, úžasné a bez čeho se pomalu ani nedá žít. Ve skutečnosti jsou to jen samé starosti, nedostatek času a peněz.

pixabay.com
Reklama

6. Časté cestování kvůli práci

V hotelech trávíte spoustu času a kvůli letům nemáte dost prostoru na to, vidět něco nového.

pixabay.com

7. Záchranář

Skutečným problémem je empatie. Nedokáži vidět lidi každý den v jejich nejhorších okamžicích. Dokázal jsem si poradit se zlomenými kostmi a krví, ale na ten křik se člověk nepřipraví.

pixabay.com

8. Osahávání jen tak

Každý kluk, který byl kdy puberťák, toužil po tom, jak si sáhne na ženská prsa. Jednou jsem tu možnost měl, ale nic jsem necítil. Nebylo to tak úžasné, protože dokonalý dekolt nenahradí dokonalou osobnost a navíc, sexuální zážitky stojí opravdu za to hlavně v ten moment, když k té osobně něco cítíš.

pixabay.com

9. Dokonalý vztah?

Vyrostla jsem na romantických filmech, románech a snila jsem o tom, že jednou přijde ten pravý chlap, který mi snese modré z nebe, vezmeme se a budeme mít děti. Ve svém prvního vztahu s klukem jsem si ale uvědomila, že jsem lesba.

pixabay.com

10. Trojka.

Manžel po mě chtěl několik let, abych mu splnila v posteli trojku. Vůbec se mi do toho nechtělo, ale nakonec jsem si řekla, že mu to na jeho narozeniny splním a domluvila jsem se s atraktivní kolegyní z práce. Manžel si to sice užil, ale prý to není nic tak extra, jak si od toho sliboval. U mě to však bylo jiné. Zjistila jsem, že pro mě to s kolegyní bylo něco daleko více, až jsem se s manželem nakonec rozvedla a zůstala s ní.

pixabay.com

Jak jsme říkali již v úvodu, každý z nás je jiný a proto věci, které by jeden dělat odmítal, by druhý hned bral všema deseti. Není však nic špatného na tom poslechnout si i pohledy a zkušenosti ostatních. Přeci jen je velká šance, že byste to mohli vnímat stejně a mohli byste si tak ušetřit nějaký ten čas. 

Tématem jsme se inspirovali na boredpanda.com

Reklama