in

ShopaholicAdel zoufale shání partnera. Aktivního nápadníka ale nechce.

tiktok.com
Reklama

Je to teprve chvíli, co se nejbizarnější pár Adéla Pulcová a Jan Kulas rozešli. Zatímco Adéla zoufale shání novou náhradu, Honza se pyšní videi se slečnami. Adéla sice tvrdí, že nikoho nechce a chce být sama. Internetem ale kolují konverzace, které mluví jinak. Honzovi evidentně díky velké podpoře fanoušků stoupl hřebínek a užívá si stále značnou míru pozornosti.

@frameuphoriaSHOPAHOLIC ADEL ZVE BORCE DOMU.♬ original sound – Frame Euphoria

Na Tik toku se objevila konverzace Adély s neznámým mužem, který ji evidentně udržuje v pocitu, že o ni má zájem. Dle všeho si ale jen další vtipálek zařizuje čísla a z Adély si dělá pouze legraci. Jak moc “hrdinské” je psaní si s “celebritou” za účelem zveřejnění konverzace posuďte sami.

@rene_renias2 Prosím lajkujte, sdílejte a označujte, aby si mě Adélka všimla ❤️jste nejlepší ❤️ #rene #fyp #protebe ♬ Right Here Waiting – Richard Marx

Dalším potencionálním nápadníkem je jakýsi René. Vystupuje pod psedonymem rene_renias2 a už nějakou dobu natáčí videa, kde vyznává Adéle lásku. Nabízí jí bydlení a společný život. Také pro ni dělá různá romantická gesta a snaží se vyjádřit svou náklonnost a pochopení. O Reného ale Adéla nemá zájem, dokonce ho i zablokovala, když ji na streamu posílal coiny. Je René skutečný nápadník? Nebo je to jen další vtipálek, který zneužívá situaci?

@frameuphoria HONZA KULAS ODHALIL NOVOU LÁSKU! #shopaholicadel #jankulas ♬ original sound – Frame Euphoria

Naopak Honza si užívá pozornosti různých dívek. Sledovanost streamů mu sice značně klesla, ale i tak se stále drží v horním žebříčku. Odmítá se ale vyjadřovat k čemukoliv, co Adéla pouští do světa. Jakmile se na streamu někdo zeptá na cokoliv, co se týká Adély, dostane celkem značný hate od Honzových fanynek.

Silvestr oslavila Adéla pravděpodobně sama. Dala si dokonce předsevzetí, že začne chodit k psychiatrovi a bude brát léky. Také pokud bude mít nový vztah, nebude ho zveřejňovat na internetu, ale udrží ho v tajnosti. Navštívila i Václavské náměstí, kde si stihla natočit ohňostroj. Zvláštní ale je, že v loňském roce tvrdila, že má na petardy slabé srdce a že se její pejsek Ricky moc bojí. Letos ho ale evidentně nechala samotného doma a sama si vyrazila…

Reklama