in

ShopaholicAdel a společný stream s Kulasem. Dá se bizarní pár zase dohromady?

youtube.com
Reklama

Adéla Pulcová známá jako ShopaholicAdel po rozchodu nabírá nové síly. Dramatický rozchod, pomluvy a nový život. To má za sebou jeden z nejbizarnějších párů. Nyní se ale zdá, že je již vše vyřešeno, protože bývalí partneři se dali do společného streamu na Tik toku. Je to opravdové usmíření, nebo jen další trik, jak z fanoušků “vyžebrat” více financí?

Jan Kulas, který stále bydlí u přátel, které měli společně s Adélou, během svého streamu svolil, že udělají s Adélou společný zápas na Tik toku. Nikde nechce zveřejnit, kam chodí do práce, takže logicky vzešlo od lidí podezření, že do žádné prozatím nechodí. Vlastní bydlení evidentně také nemá.

instagram.com

Živý stream v pozadí komentuje Nikys, u které Kulas bydlí. “Ať vyhraje ten lepší. Jsem zvědavá, kdo z Vás bude lepší. To mě fakt zajímá.” Z komunikace mezi Kulasem a Adélou je evidentní, že jsou oba z přímého kontaktu nervózní. Zasahuje do toho i Kulasova údajná nová přítelkyně. Nakonec se i ukázala, chtěla se totiž seznámit s Adélou.

Duel mezi Adélou a Kulasem byl ale především zápasem mezi fanoušky. V prvním kole vyhrál Kulas, protože od jisté Anety dostal nejdražší dárek – Tik tok Universe. V přepočtu by měl tento dárek stát 370,99 USD (8333,55 Kč). Další dva zápasy vyhrála Adéla, i když to bylo velmi napínavé.

Ke konci duelu Adéla Kulasovi a jeho nové přítelkyni se smutným výrazem vzkázala, že jim to přeje. Oba bývalí partneři sice zvládli duel v klidném prostředí, ale napětí mezi nimi bylo znatelné. Zůstane Kulas se svou novou přítelkyní, nebo se cesty Kulase a Adély svedou zase zpět? Co si o tom myslíte Vy?

Reklama