in

Shopaholicadel v nervech! Menší autonehoda a dopravní přestupek.

instagram.com youtube.com
Reklama

V zimních měsících si musí na cestách dávat pozor každý řidič. Náledí, sníh a fyzika funguje pro všechny stejně a ne vždy jsou podmínky na vozovce (díky našim cestářům) úplně ideální. Sami za sebe však můžete na svém autě udělat taková opatření, abyste co nejvíce minimalizovali možnosti vzniku nějaké té nehody. To se však bohužel v případě Shopaholicadel a jejího Davida říci nedá. 

Shopaholicadel. Jedna z nejkontroverznějších a nejvíce probíraných influencerek a tiktok tvůrkyň dnešní doby která nás nepřestává překvapovat, šokovala další událostí ze svého života. Jak to ale vypadá, tak ne úmyslně. Jak se sami za chvíli přesvědčíte, momenty jsou zachyceny spíše tajně a bez vědomí Adély.

Na YouTube můžeme najít video (vloženo níže), které se skládá z celkem 5 částí. Jedná se o různá krátká TikTok videa složena v jeden záznam. Týká se totiž menší dopravní nehody Adély a jejího Davida.

Sice nešlo o žádnou vážnou srážku s autem, ale došlo ke ztrátě kontroly nad vozidlem, což na kluzké vozovce rozhodně není nic příjemného. Adéla s Davidem tak skončili v příkopu plném sněhu a potřebovali vytáhnout. Za incident však nemůže jen nepříznivý stav silnice nebo nepřizpůsobení rychlosti jízdy, ale i pro technicky nepřizpůsobené vozidlo – jeli totiž s autem na LETNÍCH PNEUMATIKÁCH! Navíc i hned v první minutě videa můžeme slyšet, že nemají základní položku povinné výbavy auta – VÝSTRAŽNÝ TROJÚHELNÍK!

“Auto se má před každou jízdou zkontrolovat. To, že jezdili s letníma gumama, je pěknej přestupek s pokutou i bodama. Hlavně, že je David vyježděnej řidič. Vám říkám, za chvíli bude Adéla počítat drobáky na snídani.”, “David jezdí na letních gumách ,což je na pokutu. Ještě začátečník v zimě, super,” ozývají se lidé v komentářích pod videem.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adéla Pulcová (@shopaholicadel_official)

Nejšílenější na tom všem je však důvod, proč Adély auto, které mají s Davidem na leasing, je právě na letních pneumatikách a ne na zimních. “Nejhorší na tom je, že mám na splátky to auto a ty gumy si nemůžu sama vyměnit. Musím jedině pod jejich svolením. Protože já mám ve smlouvě, že všechny opravy musím řešit s nima,” vysvětluje ženě, která je nejspíše i autorkou videa.

I když můžeme díky bohu říci, že se nikomu nic nestalo, rozhodně nešlo o nějakou lehkou záležitost, která by se mohl brát na lehkou váhu. Ježdění v zimě na letních pneumatikách, když je venku sníh a led, je považováno za přestupek, kterým byste si mohli nejen pěkně zavařit, ale hlavně ublížit sobě nebo komukoli jinému. 

A co říkáte vy na tento další kotrmelec Adély a Davida?

Tématem jsme se inspirovali na youtube.com

Reklama