in

Zpěvačka měla autonehodu, lidé ji u příspěvku ještě naložili. Co jim vadilo?

instagram.cominstagram.com
Reklama

Sedmatřicetiletá česká zpěvačka měla v úterý vážnou autonehodu. Popsala, že jim s manželem šlo o život. Její příspěvek na sítích myslela dobře, nakonec pod ním našla dost rozezlených komentářů. Lidé řešili, kdo ji v sanitce fotil a proč to hned musí dokumentovat. Chtěla prý jen upozornit lidi, aby si dávali pozor. Ne každý to pochopil.

Úterní nehodu Kerndlové s manželem potvrdili také policisté. “Krátce po půl sedmé došlo u Lipůvky k dopravní nehodě dvou osobních vozů. Fabia nedobrzdila do kolony a nabourala do Volva před sebou. Dvě lehce zraněné osoby převáželi záchranáři,” informoval mluvčí policie David Chaloupka.

Zpěvačka se nechala v záchrance vyfotit a zveřejnila také záběry nabouraných aut. Její vzkaz fanouškům byl jasný: „Ahoj všichni MOJI, chci se s váma podělit o přísloví, že !KDYŽ NEJDE O ŽIVOT, jde o 💩.’ Momentálně jsem v Čechách, kde usilovně pracuji na dokončení svého 6. studiového alba a jeden takovýto pracovní přejezd nás málem stál život. Ale díky velkému a bezpečnému vozu jsme s mým manželem vyvázli jen s pohmožděninami a zablokovanou páteří,“ napsala zpěvačka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Na místě nehody zasahovaly všechny složky IZS. Na videozáběru jsou vidět oba nabourané vozy. „Jeden náraz zezadu, kde jsme stáli na konci kolony, a čtyři boční airbagy byly venku. Proto dávejte na sebe všichni VELKÝ POZOR! ❤️ Chtěla bych strašně moc poděkovat za obrovskou profesionalitu a pomoc našemu integrovanému záchrannému systému ČR. Během chvilky se všichni o vše postarají za vás. Ještě jednou díky!“ dodala Kerndlová.

Ke všemu se vyjádřil i manžel René Mayer: “Nemít opravdu bezpečný vůz, tak tu spolu nekomunikujeme. Každý z nás se může splést nebo být nepozorný, proto se na řidiče vozu, který toto způsobil, s mojí ženou nezlobíme, ale chtěli bychom, aby si všichni uvědomili, že jsme smrtelní. A podle toho bychom se měli začít k sobě chovat,” doplnil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Někteří fanoušci s fotkou a videem měli samozřejmě problém, jak už to tak u těchto celebrit bývá. “Na můj vkus málo stories a fotek na ig, mohla jste z toho vyždímat víc,” uvedl jeden z nich. Další paní nebylo jasné, jak fotka v sanitce vznikla: “To jako ležíte v sanitce a řeknete saniťakovy “můžete mě prosím vyfotit”??” zeptala se otevřeně.

Většina však posílala milé vzkazy a přání brzkého uzdravení. Rýpalové se však najdou vždycky všude. S tím už nic neuděláme.

Čerpali jsme z blesk.cz, tn.nova.cz

Reklama