in

Shopaholicadel: odhalila sexuální život s novým partnerem! Je lepší než Fregamercz?

Živé vysílání ShopaholicAdel
youtube.com
Reklama

Jedna z nejkontroverznějších tváří českého internetu, ShopaholicAdel, v nedávném živém vysílání poodhalila intimní život s jejím novým partnerem. Honza má prý mnohem větší nádobíčko než její bývalý přítel David. Jaké praktiky se Adéle líbí?

ShopaholicAdel je se svým novým přítelem už více než měsíc a jak už u Adély bývá zvykem, na své sociální sítě dává každý den vyjádření lásky právě k novému příteli a tvrdí, že s ním bude už do konce života. Po pár týdnech už se snaží o miminko a je očividné, že Adéla je v novém vztahu šťastná (nebo to alespoň na internetu tak vypadá).

V živém vysílání, které proběhlo 15.4. se společně s jejím přítelem a kolegou z TikToku, Adamem Kajumim, rozpovídali o jejich intimním životě. Adéla se sledujícím svěřila, že s nynějším přítelem Honzou si postelové dovádění opravdu užívá a také naznačila, že má Honza o dost větší chloubu než její minulý přítel David (fregamercz).

Adam Kajumi byl velmi zvídavý a tak mu Adéla prozradila i něco více z jejich intimního života. Nenápadně naznačila zadek a prst v tomto otvoru. Honza však vypadal spíše na to, že není příliš fanoušek této praktiky a od náznaku se stranil. Adéla brala konverzaci s humorem a není tedy jasné, jestli to myslela vážně.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama