in

ShopaholicAdel pobuřuje sledující. Přítel Josef prosí: “Dejte Adéle šanci”

instagram.com instagram.com
Reklama

Adéla Pulcová vystupující pod pseudonymem ShopaholicAdel se snaží díky svému novému objevu změnit. Přítel Josef se jí pravděpodobně snaží předělat k lepšímu obrazu a Adéla se snaží změnit. Bohužel si asi realitu představuje trochu jinak. Sledující a fanoušci jí ale staré já nezapomínají.

“Budu velmi ráda, jak mi budete do komentářů pod tento obrázek psát jaký dětský domov v Praze bych měla navštívit. S dětmi si budeme hrát a rozdáme jim plyšáky. Další výzvy pro Vás připravujeme.” Uvedla ve svém posledním příspěvku na instagramu Adéla. U sledujících se ale nesetkala s pochopením.

Jedna ze sledujících napsala, že má Adéla smůlu. Internet totiž nezapomíná a lidé taky ne. Adéla se sice snaží bránit, že si každý zaslouží odpuštění a další šanci, ale sledující mají jasno. Šancí dostala už Adéla mnoho a možnou změnu jí už nikdo nevěří.

@official.shopaholicadelJsem prostě svá, a jsem originální.♬ Ty besposcadna – JONY

I přítel Josef se snaží za ni bojovat. “Prosím nepište hejty a dejte Adéle šanci. Napište nám, kam máme jít. Děkujeme,” napsal vzkaz komentujícím. Bohužel nikdo ze sledujících to Adéle ani jejímu novému příteli nevěří. Jak bude změna Adély pokračovat nám samozřejmě ukáže až čas. A co Vy? Plníte nějaké dobré skutky?

Reklama