in

Shopaholicadel jako herečka? Nakonec si v kontroverzním seriálu zahraje!

instagram.comtiktok.com
Reklama

Dámy a pánové, pokud jste si mysleli, že nás naše Shopaholicadel nemá čím překvapit, tak jsme se všichni šeredně mýlili a to opakovaně! Protože jak již název tohoto článku prozrazuje, Adéla si nakonec v bizarním seriálu “Buzerantky v akci” zahraje!

Jak jsme vás informovali již v předešlých dvou článcích, 7. května přidala Shopaholicadel na svůj Instagram příspěvek, ve kterém lákala své sledující na nový seriál na YouTube, ve kterém si měla zahrát roli právničky. Neuplynul však pomalu ani týden a všechno bylo jinak.

11. května vydala na svůj YouTube kanál vyjádření, ve kterém vysvětluje, co všechno se jí na celkovém projektu a natáčení nelíbilo a proč nakonec ze seriálu odešla. Ve skutečnosti však dostala padáka. Jak se ale zdá, máme tu další změny!

18. května nás totiž Daniel Koki, tvůrce celého seriálu, velmi překvapil nečekaným příspěvkem, ve kterém vysvětlil celou situaci okolo natáčení i hereckém obsazení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniel (@kokidanielofficial)

“I na Adél Shopaholic se tam můžete těšit… takže bude to fakt tlak,” řekl závěrem Koki se zajímavým úsměvem na tváři. Byly snad spory mezi nimi urovnány? Nebo obsadil nakonec Adélu zpět jen kvůli sledovanosti? Snad se to brzy dozvíme.

A co vy? Budete se na seriál dívat?

Tématem jsme se inspirovali na extra.cz

Reklama