in

ShopaholicAdel hrubě odmítla nabídku bytu po starých lidech! Mám vysoké nároky, tvrdí

instagram.com
Reklama

Odporné a hrubé chování ShopaholicAdel očividně nezná mezí. Milá slečna ji nabídla dvoupokojový byt s dvěma balkóny za krásnou cenu v Berouně, Adéla ji však hrubě odmítla a ještě se vysmála vybavení. Jejich společnou konverzaci zveřejnil YouTuber FatDad, který se Adélou zaobírá na denní bázi. 

Dříve ShopaholicAdel nyní FashionAdel si i přes všechny minulé kauzy stále udržuje spoustu podporovatelů. I po několika podrazech a několika nadávkách na své bývalé kamarády se najdou tací, kteří by ji rádi podali pomocnou ruku. Před pár dny chtěla jedna nejmenovaná fanynka pomoct Adéle jejím bytem po rodičích, přičemž tvrdě narazila, protože Adéla se do ní hrubě opřela.

V současné době bydlí Adéla u jiné ženy, která ji nabídla azyl, protože nabídku na dvoupokojový byt se dvěma balkóny odmítla. “Hele nemyslím to ve zlém, ale ty asi nesleduješ sociální sítě. Já nechci Beroun, kde pomalu nic není,” odmítla byt, ve kterém mohla sama žít za 12 tisíc měsíčně. Problém však neměla pouze s umístěním bytu, ale také s plynovým sporákem. “Tenhle sporák měl Pepa a já na tom vařit fakt nechci, děkuju,” dodala. Taková odpověď by byla naprosto v pořádku, kdyby to nemělo své drsné pokračování.

Hele jako, je sice hodná, ale ten byt není vůbec hezký a Beroun, ten fakt ne. To snad nemyslíš vážně, takový byt? Vždyť je to po starých lidech. Fuj! Promiň, ale to fakt ne,” ohrnovala Adéla nos nad nabídkou dvoupokojového bytu. “Jak chceš, ale já mám dost vysoké nároky, takže chci v koupelně vanu, v kuchyni myčka, varná deska a můžu pokračovat a nejlépe zasklený balkón nebo terasa,” poslala v hlasové zprávě Adéla paní, která ji byt nabídla. V současné době lze sledovat pád na dno v přímém přenosu na každém jejím živém vysílání.

Reklama