in

Shopaholicadel, celebrita v inzerátu. Problémy s bydlením se dále prohlubují.

instagram.com
Reklama

Adéla Pulcová aneb Shopaholicadel se nadále potýká s problémem, jak sehnat bydlení. Nejen že jejím požadavkům neodpovídá žádné dostupné bydlení. Už se dokonce i šíří inzeráty, kde tato “celebrita” je zmíněna jako nevyhovující nájemník. Na nabídky pomoci se Adéla chová k lidem velmi arogantně.

@majkl.misak 😂#shopaholicadel #shopaholic #fyp #foryou #foryoupage #viral #byt #bydleni ♬ původní zvuk – Adélka

Jak jsme již informovali v předchozím článku, Shopaholicadel se musí ze svého nynějšího bydlení vystěhovat. Dle neověřených informací se jí podařilo termín stěhování oddálit do 6.12,2023. Čas se tedy krátí a Adéla stále nemá nové bydlení.

Na internetu se objevil i příspěvek, kde přímo v nájemním inzerátu je zmíněno: “Dále z osobních důvodů prosíme, neposílat inzerát slečně Pulcové. Jeto ztráta času jak pro ni, tak pro nás. Této osobě byt nepronajmeme.” Toto uvedla Stefanie, ve své nabídce pronájmu na internetovém webu bazos.cz

Na Adélu se snesla smršť kritiky. Cítí se sice jako celebrita, je ale většině populace spíše pro smích. Nadále si vesele streamuje a nájem akutně pravděpodobně neřeší. Ozvalo se jí mnoho “pomocníků”, kteří byli ochotni jí byt pronajmout. Na jakoukoliv nabídku reaguje Adéla arogantně i útočně. Z jedné strany se není čemu divit, jistě mnoho “vtipálků” napsalo Shopaholicadel jen proto, aby se pobavili na její účet. Bohužel si za tuto situaci může svým chováním z velké části sama.

Reklama