in

Shopaholicadel a její přístup? Nemá bydlení, ale na to nové kvůli zimě nevydržíš čekat ani minutu!

instagram.com
Reklama

Starosti s bydlením pro Adélu Pulcovou nekončí. A její nevhodné chování vůči možným majitelům bytů také ne. Tentokrát Adéla sice jela na dohodnutý sraz, ale majiteli napsala že počká minutu a pak jede domů. Její jednání pravděpodobně pramení z jednání haterů, kteří si z ní několikrát udělali legraci a poslali ji na sraz, který se nakonec nekonal.

facebook.com

Zoufalství Shopaholicadel opravdu nebere konce. Údajně by se měla tento týden přestěhovat do nového bydlení, ale stále žádné nemá. Nikdo jí nechce byt pronajmout. Začíná se pravděpodobně poohlížet i po bytech mimo Prahu. V současném bydlení na ní již tlačí makléř, protože je nutné, aby byt skutečně opustila.

@majkl.misak PART 2 inzerat #shopaholicadel #shopaholic #funny #inzerat #sranda #fyp #foryou #viral ♬ původní zvuk – 🌸 𝓜𝓪𝓳𝓴𝓵 𝓜𝓲𝓼̌𝓪́𝓴 🌸

Podvodníci se na Adélu ale pravděpodobně lepí jako vosy na bonbon. Několikrát si z ní někdo vystřelil a lhal o nabízeném pronájmu. Tím se docílilo toho, že Adéla nevěří už vůbec nikomu. Když už na nějaký sraz dorazit má, stává se jí, že zaspí. Její jednání opravdu není v pořádku a sami jsme zvědaví, jak tato kauza dopadne.

@schovaney #trend #foryou #fypage #fypシ゚viral #fyp #fypシ #fouryoupage #shopaholicadelrealita #shopaholicadel #shopaholicadelmeme ♬ původní zvuk – Schovaney

Vzhledem k její minulosti a jednání s živými tvory nemá Adéla nikde zastání. Nikdo ji nelituje a komentující naopak rozjíždějí obsáhlý hate. Někteří si stojí za tím, že si toto Adéla zaslouží, protože sama se k živým tvorům i lidem chová velmi zle. A co si o její situaci myslíte vy?

Reklama