in

Shopaholicadel a její sexuální napadení MaxeGreena? Sám se k tomu vyjádřil!

instagram.com
Reklama

Shopaholicadel údajně napadla sexuálně Maxegreena. K celému incidentu se Max vyjádřil na svém profilu na Tik toku. Ohledně nového bydlení Adély se zatím situace stále nikam neposunula. Zatím nenašla nikoho, kdo by byl ochoten jí bydlení pronajmout.

Kolem Adély Pulcové se neustále něco děje. Tentokrát přišlo vyjádření Maxe, kterého měla sexuálně napadnout. “Dámy a pánové. Shopaholicadel mě chytla pod krkem a myslela to sexuálně,” uvedl začátkem vyjádření Max.

@maxgreenrealVyjadřeni k shopaholicadel… kdo se me maximalne vyhyba je adelka♬ původní zvuk – MaxGreen

Maxovi se ale její jednání nelíbilo a tak zaujal jasné stanovisko. “Já jsem jí řekl narovinu, že není můj typ a od té doby je na mě nas…. a vyhýbá se mi. Ale jako sorry, má přítele, ať to teda nezkouší na mě!” Dokončil vyjádření Max. Již jednou měli Adéla a Max mezi sebou problémy, kdy přítel Adély Maxovi vyhrožoval po zveřejnění informací osobou, co si říká “nic než pravda”.

Bydlení dle všech informací Adéla stále nemá. Snaží se sehnat makléře nebo majitele bytů, ale nikdo jí nechce bydlení pronajmout. Pravděpodobně vzhledem k tomu všemu, co se kolem ní na sítích děje. Adéla si ale myslí, že na bydlení má právo i ten největší nepřítel. I tak si ale dál užívá života. Např. romantickými procházkami se svým milencem. Proč je Adéla oblečená v kožichu, ale Honza má pouze jarní bundu ale nikdo nechápe. 

Reklama