in

Rozchod Týnuš Třešničkové se starším přítelem. Nezvladatelné cestování mezi Prahou a Itálií?

instagram.com
Reklama

Podle příspěvků na Instagramu Týnuš Třešničkové vypadal její vztah se starším Italem jako idylický. Společné výlety, dovolené, romantika, dárečky, vtípky. Ale jak víme, ve skutečnosti to většinou bývá jinak. Všemu je nyní konec. Influencerka Týnuš Třešničková a její přítel, Ital Davide Nebbia, oznámili rozchod. Viní z toho vztah na dálku, který nezvládli.

Vtipná společná videa, vzájemné učení se rodných jazyků, život s Italem ve vztahu na dálku a nekonečné pendlování mezi Prahou a Veronou. Nejen to poslední roky svého života sdílela s fanoušky na Instagramu Týnuš Třešničková. Nyní pár oznámil, že se rozešli.

„Máme důležité novinky, které bychom s vámi chtěli sdílet. Po pečlivém zvážení a po určité době zpracování tohoto těžkého rozhodnutí jsme se rozhodli ukončit náš vztah. Udržování vztahu na dálku se ukázalo jako náročnější, než jsme předpokládali, a věříme, že jít každý svou cestou je v tuto chvíli pro nás oba nejlepší rozhodnutí. Ačkoliv již nejsme spolu jako pár, zůstáváme velmi dobrými přáteli a rozcházíme se v dobrém. Stále si navzájem hluboce vážíme a přejeme si jen to nejlepší do budoucna. Nebylo to pro nás snadné rozhodnutí, ale věříme, že je správné, jak se posouváme vpřed. Oceňujeme veškerou podporu a lásku, kterou jste nám prokázali během naší společné cesty,“ vzkázala Kristýna a Davide na Instagramu v angličtině.

Již delší dobu sledující Týnuš spekulovali, že by s jejich vztahem mohlo být něco špatně. Z Instagramu Třešničkové totiž zmizela řada společných fotek právě s jejím přítelem. Svůj vztah na sítích veřejně odhalila v roce 2022. Od té doby čelili kritice za velký věkový rozdíl, který je dělil. A právě kvůli tomu řada lidí obviňovala influencerku z toho, že je jen zlatokopka.

„Týnuš je nezávislá a pracuje tvrdě, aby si mohla dovolit svůj životní styl. Jsme spolu šťastní už dva roky a nikdy mě nevyužila pro peníze. Často přispívá na naše výlety, a když jsme v Praze, bydlíme v její krásné nemovitosti,“ napsal tehdy Nebbia, kterého již pomluvy jeho přítelkyně nenechaly chladným.

V září 2018 se Třešničková dost škaredě popálila během nebezpečné ohnivé show v populární istanbulské restauraci Nusr-et. Její popáleniny byly velmi vážné, zasáhly pětatřicet procent jejího těla, výrazně zejména na obličeji, krku a rukou. V Turecku následně podstupovala také léčbu. Tu měl financovat majitel restaurace, kde k nehodě došlo. Přesto má známá influencerka doživotní následky, jizvy jí zůstaly.

Čerpali jsme z antiyoutuber.cz

Reklama