in

Kazma vyvezl jeho nové Lamborghini do ulic. S kým se v něm projížděl Prahou?

instagram.comfacebook.com
Reklama

Kazma si zřejmě nežije špatně. Ukazuje to nejen jeho nové auto, které si pořídil. Pochlubil se na sociální síti a projížděl ho Prahou společně s Marií Roseckou. Zbrusu nové Lamborghini musel řádně otestovat v ulicích. Byla jeho spolujezdkyně pouze spolujezdkyně nebo je v tom něco víc? Dosud se ke vztahu nepřiznal.

Kazma alias Kamil Bartošek se vždycky najednou někde objeví a pak na čas zase zmizí. Ale na to jsme už zvyklí. Nyní se na sociálních sítích fanouškům pochlubil novým Lamborghini. Barvu byste asi u něj čekali, to snad nemusíme ani zmiňovat. Tak nějak k němu už patří.

Záběr na pomalu se blížící auto nás nechá otevřenou střechou nahlédnout také dovnitř. Kazma se usmívá a vedle něj sedí influencerka Marie Rosecká. O tom, že jsou ti dva spolu, se spekuluje už pár měsíců. Sám Kamil to zatím nepotvrdil. Ale proč by ji jen tak bral na takovou projížďku? Třeba v tom opravdu něco bude.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ProDriverCZ (@prodrivercz)

„Spousta lidí spřádá své velké plány na život a mezitím jim utíká mezi prsty. Až bude víc peněz, až bude míň práce, až děti odrostou, až zaplatíme hypotéky, nakoupíme všechny ty krámy nebo až bude čas. Pak teprve začneme žít ten život, který chceme. Svět, ale na nikoho nečeká. A osoba, o které si myslíte, že jste to vy, brzy zemře. Vzpomeňte si na to, až se vás zase jednou život zeptá, jestli do něčeho jdete nebo ne a buďte trochu YESMAN. Krom promarněného času tady není o co přijít. Neumím vám říct co se stane, ale jedno vím jistě, když to nezkusíte, nestane se vůbec nic. A riskujte všechno, protože tohle je život a nic víc už nebude,“ stojí u dalšího příspěvku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ProDriverCZ (@prodrivercz)

“To je dost, že jsi to vyvezl. Kazma koupil nové Lamborghini,” píše na sociálních sítích k videu, kde se svým novým “miláčkem” brázdí ulice Prahy. Náhle mu lidé začali gratulovat. Přidal se i známý miliardář Richard Chlad, který jako správný znalec aut výběr náležitě pochválil: “Pěkné auto!!! Gratuluji,” napsal Kazmovi.
Samozřejmě nezávidíme a přejeme mnoho šťastných kilometrů.

Čerpali jsem z extra.cz

Reklama