in

Redface má nového účastníka! Je jím Tadeáš Kuběnka. S kým se půjde fackovat?

Tadeáš Kuběnka v REDFACE
instagram.com
Reklama

Organizace Red Face má stále nové účastníky, kteří jsou ochotni do fackovacího zápasu nastoupit. Novým účastníkem, který se na nadcházejícím prvním galavečeru objeví se stal Tadeáš Kuběnka. Rozdá si to se svým klonem, který mu už dlouho leží v žaludku.

První galavečer organizace Red Face se blíží a již v předchozím článku jsme psali o potvrzených účastnících. Stále se k nim však přidávají další a další, kteří se chtějí ve fackovacím zápase utkat. Nově svoji účast potvrdil také velice kontroverzní člověk na českém internetu – Tadeáš Kuběnka.

Tadeáš nechal své fanoušky dlouho čekat na odpověď, zdali se do organizace připojí nebo ne, protože dlouho spekuloval o tom, že by si chtěl zápas dát a už měl i dlouho vyhlédnutého soupeře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RedFace (@redface.cz)

Jeho soupeřem nebude nikdo jiný než člověk, který se na sociálních sítích vydává za něho samotného. Tento člověk, který na sociálních sítích vystupuje pod svým pravým jménem – Daniel Holomek, si svoji popularitu sbírá především na tom, že se oblíká, líčí a celkově vypadá stejně jako právě zmíněný Tadeáš Kuběnka.

Sám Daniel výzvu přijal a organizaci Red Face sdělil, že se na fackovací zápas už velice těší. Podle manažera celé organizace – Freescoota by se tato dvojice měla utkat už na prvním dubnovém galavečeru. „Tadeáš Kuběnka se jde prát, protože Red Face na to má peníze. Můj úžasný klon Daniel Holomek se semnou chce prát a chce, ať mu rozbiju tu jeho prohnilou držku, tak já mu teda vyhovím,“ píše Tadeáš na svém Instagramovém účtu.

Inspirovali jsme se z: antiyoutuber.cz

Reklama