in

Diego Kotlár měl zápas v RedFace! Soupeř ho prý podplatil

YouTube.com
Reklama

V rámci organizace RedFace nastoupil kontroverzní Diego Kotlár do svého prvního zápasu. V kleci se utkal s Drzým Čertem, který mu prý dal polovinu výplaty, aby ho nechal vyhrát. Čert však tvrdí něco jiného a v současné době je to slovo proti slovu. Diego už se těší na odvetu, otázkou však je, zdali ji organizace dovolí. 

Bývalý kontroverzní zápasník bojové organizace Clash of the StarsDiego Kotlár, měl nedávno zápas v konkurenční společnosti s názvem RedFace. V kleci se utkal s Čertem a jejich zápas vzbudil spoustu kontroverzí. “Diego samozřejmě jako vždy sliboval demolici. To k němu prostě patří. A na druhou stranu, kdyby to tak nehrotil, asi by to lidi nelákalo. Je škoda, že nedal aspoň něco do přípravy, neboť na zápas s Karlosem se připravoval. Přípravou by měl i lepší psychiku a zápas mohl vypadat trochu jinak,” řekl Čert pro místní média.

Samozřejmě Diego má určitou váhu a kdyby mě trefil, tak mám vymalováno! Nicméně tohle jsem schopný si pohlídat. Nechci se ho úplně zastávat, protože se na přípravu vykašlal, ale má můj respekt, že nastoupil. Ono stát v kleci není tak jednoduché, jak to vypadá. V ohrožení jsem se vůbec necítil od začátku, jednou mě sice trochu líznul, ale nebylo to skoro cítit. Ono to sice tak nevypadalo, ale dostal tvrdý úder na spánek. Čekal jsem ale, že se ještě postaví,” dodal Čert potom co svého soupeře jednou ranou poslal k zemi.

V pozápasovém rozhovoru se k souboji vyjádřil taky samotný Diego, přičemž ten nadhodil naprosto jinou verzi příběhu. “Čert byl můj dobrej kamarád, tak jsem mu to pustil. Potřeboval se dostat na nějaký ostrov a bez výhry by ho nikam nepustili. Takže mi za to zaplatil. Dal mi půlku ze své výplaty, takže bomba jako. Jinak se vůbec netrefil. Já ho trefil dvakrát, on mě jednou. Ani jsem na něj netrénoval, nic. Ale v odvetě ho sundám,” řekl Diego. Otázkou je, zdali mu v organizaci nadále dovolí bojovat, když dle jeho slov zápas schválně prodal.

Inspirovali jsme se z: mmashorties.cz

Reklama