in

TADEÁŠ KUBĚNKA a SUGAR DENNY chtějí souboj ve fackování! Uvidíme je v REDFACE?

Podcast kontroverzní
instagram.com
Reklama

Jedni z nejvíce kontroverzních Influencerů v Česku, Tadeáš Kuběnka a Sugar Denny, chtějí bojovat pod organizací RedFace. Oproti Clash of the Stars se RedFace zaměřuje na souboje ve fackování a oba dva už mají potencionálního soupeře.

V Česku vznikají poslední dobou organizace, které zprostředkovávají zápasy Influencerů či jinak známých osobností. Po Clash of the Stars se na scéně objevila také organizace Red Face, která se zaměřuje na souboje ve fackování. Oba nápady jsou převzaté ze zahraničí, fanoušci si však vůbec nestěžují. „Pro diváka je to obrovská zábava,“ píší fanoušci.

Organizace RedFace zaujala dva momentálně velice kontroverzní Influencery a to Tadeáše Kuběnku Sugar Denny. Oba dva jsou na internetu známí spíše negativně, fanouškovskou základnu však mají nemalou. Tadeáš by si to ve fackovacím souboji rád rozdal s TikTokerem Danielem Holomkem a Denny dlouhodobě mluví o Satnady.

„Já si prostě nedovedu představit, že bych se do Clash of the Stars šla s někým bít v jakémkoliv případě. V novém projektu RedFace bych si nás ale představit dokázala,“ sdělila v novém podcastu Denny. „Dneska jsme se o tom ráno bavili, že bych mohla jít do klece se Satnady,“ dodala v rozhovoru Denny.

„RedFace nás tam určitě chce, už jsme s nimi měli pár telefonátů,“ prozradil Tadeáš v nově vydaném podcastu. Podobně jako Clash of the Stars budou do fackovacích soubojů pod organizaci RedFace chodit především YouTubeři a ostatní Influenceři z Česka. Přihlásit se však může úplně kdokoliv i z řad sledujících. Dle doktorů mají ale fackovací zápasy obrovsky negativní dopad na lidské zdraví, jelikož jsou údery vždy směřované na jedno místo.

Tématem jsme se inspirovali z antiyoutuber.cz

Reklama