in

Proč žena opustí muže, i když jej miluje? Top 10 zásadních bodů.

pixabay.com
Reklama

Jak všichni víme, vztah mezi dvěma lidmi není nic, co by mělo být bráno jako samozřejmost. O takové pouto se musí pečlivě starat obě dvě strany a v momentu, kdy nastane problém, by jej i spolu měli řešit. Ne vždy však všechno klape jak má a díky tomu se běžně stává, že místo spokojeného vztahu zbyde jen něco, co se snaží udržet při životě už jen jeden z páru. Konkrétně dnes se proto podíváme na top 10 zásadních bodů, proč žena opustí muže, i když jej miluje. Jste připraveni?

1. Přátelé na prvním místě.

Pokud muž často ruší společné večery a raději si vymýšlí plány se svými kamarády, žena nabyde dojmu, že není pro muže důležitá a nepotřebuje ji.

pixabay.com

2. Jako druhá matka?

Žádnou ženu nebaví ta role, kdy se musí omlouvat za chování svého přítele, protože zrovna nebyl ve své kůži, neměl náladu, nechtělo se mu přijít, raději změnil plány a tak dále. Takto se chovají děti.

pixabay.com

3. Samé tajnosti.

Vyhýbavé odpovědi na otázky, skrývání telefonu a nedostatek upřímnosti a otevřenosti způsobí, že každá žena bude chtít hledat jiný, stabilnější vztah.

pixabay.com

4. Nezajímá se o vaše názory.

Když má ve vztahu padnout nějaké rozhodnutí, mělo by vycházet z rozhodnutí obou partnerů. Pokud se muž ani nezeptá na její názor a upřednostní svůj, žena to bude brát, jako by ji nerespektoval.

pixabay.com

5. Žádné experimenty.

Navštěvování jedné a té samé restaurace, dovolené na tom stejném místě, postelové hrátky v jedné ohrané poloze,… Tohle se dá vydržet nějaký ten čas, ale rozhodně ne věčně.

pixabay.com
Reklama

6. Na prvním místě kariéra.

Samozřejmě je důležité umět si plnit své sny a cíle. I přes nabitý program byste však měli najít čas na svého partnera. Nikoho nebaví jen čekat, až si na něho ten druhý udělá čas.

pixabay.com

7. Zajímá ho, co říkáte?

Ocenit vašeho partnera a dát mu to patřičně najevo, je velmi důležité. Pokud žena vycítí nezájem a musí se ptát, jestli ji muž poslouchá a zajímá jej, co říká, nebude se vedle něj cítit jistě a komfortně.

pixabay.com

8. Vysoká očekávání.

Pokud žena přemýšlí nad rozchodem, většinou je to na základě toho, že se předtím již snažila vztah nějak zachránit. Je však neskutečně demotivační neustále slyšet výmluvy ze strany muže, že toho chce žena příliš a její návrhy na změnu jsou jen vysoká očekávání.

pixabay.com

9. Srovnává vás s jinými ženami.

Pro ženu není nic horšího, než když ji muž srovnává s jinými ženami. Nejenom, že to ničí samotný vztah, ale i sebevědomí ženy.

pixabay.com

10. Není tu, když ho potřebuješ.

Muž nemusí být ani s kamarády venku, ale může klidně sedět přímo vedle ženy a ona i tak může mít pocit, že je na všechno sama. Kde není důvěra, pochopení, ochota a naslouchání, není ani láska.

pixabay.com

Dámy a pánové, pokud ve svém vztahu zpozorujete nějaké podobné detaily, rozhodně je nenechte zajít zbytečně daleko a raději je pěkně zavčasu řešte. Mnohdy je opravdu snazší udělat pro toho druhého nějakou tu maličkost navíc, než o něj nadobro přijít.

Tématem jsme se inspirovali na brightisde.me

Reklama