in

Co na sobě ženy nenávidí a muži milují? Top 10 běžných věcí

pixabay.com
Reklama

Dámy a pánové, jak to tak bývá, ne vždy se navzájem shodneme na tom, co je a není krásné. Mnohdy se totiž stává, že určitý rys, co na sobě ženy nenávidí, na nich právě naopak jejich partneři zbožňují. A co sem například patří? Na to se zaměříme spolu!

1. Kila navíc.

“Přibrala. Myslím, že vypadá mnohem víc sexy a smyslná. Je vysoká, takže – mňam!”

pixabay.com

2. Kudrnaté vlasy

“Její vlasy. Má přirozené kudrnaté vlasy, což mě vzrušuje. Ona to nesnáší, já to MILUJI!”

pixabay.com

3. Šedivé vlasy

“Vlasy jí šediví a myslím, že je to tak prostě nejlepší. Rád s ní stárnu.”

pixabay.com

4. Prsa

“Moje partnerka má pocit, že její prsa jsou nerovnoměrná nebo špatně natočená. Příští úterý to bude šestým rokem, kdy na ně zírám, kdykoli jen mám příležitost.”

pixabay.com

5. Přirozená vůně

“Moje žena si vždycky stěžuje, že je „špinavá“ nebo „zpocená“, když se k ní přiblížím, a já se snažím vysvětlit, že mě její vůně extrémně přitahuje.”

pixabay.com
Reklama

6. Hodně mluví

“Nemá na sobě ráda to, že hodně mluví. Vlastně rád poslouchám její řeči, protože její hlas je jako něco vytvořeného samotným bohem.”

pixabay.com

7. Její tvář

“Myslí si, že je neatraktivní, i když je pro mě tou nejkrásnější ženou na světě.”

pixabay.com

8. Její úsměv

“Když se usměje (její skutečný upřímný úsměv), vystrčí zuby. Říká tomu svůj „koňský obličej“, ale nemůžu si pomoct, ale miluji, jak rozkošně vypadá.”

pixabay.com

9. Její stehna

“Byla volejbalovou hráčkou a nelíbí se jí, jak má velká stehna, a když otěhotněla, zvětšila se. Ale já je sakra miluju.”

pixabay.com

10. Její zpěv

“Moje žena mluví o tom, jak ji na střední škole vyhodili ze sboru, protože neumí zpívat. Ale já ji rád poslouchám zpívat její oblíbené písničky.”

pixabay.com

Tak co, dámy a pánové? Našli jste se v těchto případech i vy? Podle nás je naprosto normální, když na sobě někdo nemá něco rád. Avšak je důležité, najít si někoho, kdo vás bude milovat takové, jací jste. No ne? 

Tématem jsme se inspirovali na boredpanda.com

Reklama