in

Proč Agraelus omezí počet streamů a k čemu se veřejně přiznal svým sledujícím?

youtube.com
Reklama

Pokud patříte k pravidelným sledujícím streamera Agraela, jistě Vám v posledním týdnu neunikla jedna zásadní novinka v jeho soukromém životě. Na jednom z nedávných streamů přiznal, co bylo důvodem jeho roztěkanosti v posledních týdnech. Nesoustředil se a na některé streamy není vůbec pyšný. Co za tím vším stojí?

“Cítím potřebu Vám něco malého sdělit,” začal Agraelus alias Vojtěch Fišar své soukromé přiznání na pravidelném streamu na Twitchi. Prozradil co může za jeho nervozitu a proč se jako muž dokázal soustředit jen na jednu věc a nebyl to zrovna stream. Kdo Vojtu sleduje déle, tak dobře ví, že svá přiznání cíleně natahuje. O to to ale bývá napínavější.

Ani tentokrát to neřekl hned. A zatímco chodil okolo a vysvětloval proč jel poslední týdny na autopilota, než se mu podařila ta velká věc, lidi v chatu začali spekulovat, že se jim přizná k homosexualitě. Jak je u něj zvykem tak zavtipkoval, že to tak opravdu je. Vzápětí se vrátil k serióznímu vysvětlení.

“Když se potká kluk s holkou, občas se stane, že se mají hodně rádi. A jsou potom spolu,” pokračoval. “Jsem oficiálně zadaný, zamilovaný, jsme spolu,” udělal definitivní tečku za pochybnostmi. Vtipně se pak omluvil všem svobodným, kteří kvůli němu chodili na jeho streamy. Trvalo to asi 7 – 8 měsíců, co byl k mání. Je smířený s tím, že mu ženské ze streamu utečou.

Zároveň si chce dát jeden den v týdnu pauzu – day off, nejspíš o víkendu. Takže přislíbil “pouze” šest streamů týdně. Což je pořád hodně, když si vezmeme, že každý den hraje a baví lidi a umí to a jde mu to opravdu dobře.

S jeho komunitou pak ještě probral pár vtípků na svůj účet. Jeden mu třeba napsal: “A ví o tom i ona?” Další mu pak připomněl, že by si měl zapnout hru Mass Effect, jelikož kdysi slíbil, že až bude zadaný, bude to opět hrát. Svou novou lásku zatím představovat nechce, ale v budoucnu to nevyloučil.

pixabay.com

Prakticky to tedy pro sledující znamená, že bude pouze šest streamů za týden místo sedmi, jelikož Vojta chce svůj život nějak vybalancovat. Práce ho baví, ale nepotřebuje vydělávat ještě více, jeden den si užije čas se svou holkou. Je podle něj lepší mít kratší ale kvalitnější streamy, než být vyhořelý z toho, že streamuje 30 dní v měsíci. A má pravdu, co myslíte?

Čerpali jsme z youtube.com

Reklama