in

Agraelus koupil fotbalový klub. Jaký je cíl jeho nečekané spolupráce?

instagram.com
Reklama

Vojtěch Fišar alias Agraelus je velice populární streamer. Nyní se stal oficiálním ambasadorem fotbalového klubu Slovan Liberec. Chce ke sledování fotbalu přilákat více mladých lidí. Povede se mu svým jménem přilákat více fanoušků?

Agraelus má na svém Twitchi přes 700 tisíc odběratelů. Jeho nezaměnitelné komentování při hraní her mu už vydělalo miliony. Jelikož ho sledují hlavně mladší generace, marketingové oddělení fotbalového klubu Slovan Liberec si ho vybralo za svého nového ambasadora. Zdá se to jako dobrý tah.

„Cílem tohoto partnerství je představit Slovan Liberec jako značku mladé generaci na sociálních sítích různou formou, mimo jiné prostřednictvím série videí ironizujících reálné kroky a rozhodnutí klubu. Kromě Agraela v nich bude vystupovat i jeho parťák Radovan, který je velkým fotbalovým fanouškem. Společně se určitě vydají i na některé domácí zápasy Slovanu,“ tak zní oficiální tisková zpráva.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vojtěch Agraelus Fišar (@vojtechagraelus)

Na svém Instagramu pak Vojta zveřejnil krátký sestřih příběhu jak se k myšlence ambasadora fotbalového klubu dostal. Na konci vidíme jeho a Radovana na stadionu. „A co teď, ty vole?“ zeptá se svého kamaráda. Radovan na něj jen kulišácky zamrká.

Myšlenka zvednout popularitu fotbalu v Liberci je super, ale zřejmě to nebude nic lehkého. Zvlášť co se týče starší generace, která jeho humor nesdílí nebo mu příliš nerozumí. Každopádně přejeme hodně úspěchů, jelikož nyní patří návštěvnost Liberce mezi nejslabší ze všech týmů 1. ligy.

Čerpali jsme z idnes.cz

Reklama