in

Přišel Datel a Fragemercz o spolupráci? Sazkové poradenství Aibet na sociálních sítích skončilo!

instagram.com
Reklama

Influenceři Marek “Datel” Valášek a David “Fregamercz” Pražák dle všeho přišli o jednu z velmi dobře placených spoluprací. Jedná se o sazkové poradenství s názvem Aibet, které bylo dle odborníků velmi pochybné. Fregamercz tvrdil, že mu Aibet vydělalo na nové auto a jako další v pořadí jsou zuby, na ty už si však vydělat nestihl, jelikož se Aibet úplně zrušilo.

V minulosti se ve spolupráci s několika influencery včetně Marka “Datel” Valáška a Davida “Fregamercz” Pražáka na sociálních sítích objevila pochybná sazková společnosti s názvem Aibet. Na základě doporučení od influencerů se na tuto sázkovou službu obracelo spoustu uživatelů a ačkoliv odborníci tvrdili, že se jedná spíše o podvod, lidé tomu z nějakého důvodu věřili. Jak je ale očividné, v současné době už Aibet nemá takový úspěch a majitelé nejspíše změnili celý jejich koncept.

Instagramový profil, který zmínění influenceři propagovali, byl odstraněný. Jejich TikTokový profil sice zrušený nebyl, majitelé však nejsou vůbec aktivní a webové stránky, přes které služba Aibet fungovala, taktéž nefunguje. Jejich servis tedy nejspíše přestal fungovat, objevil se však nový profil s názvem Aibet.cz, který funguje teprve pár měsíců. Vzhledem k tomu, že jejich účet má přes 60 tisíc sledujících a na příspěvcích mají pouze kolem 10 lajků je jasné, že si sledující nakoupili. V popisku však mají odkaz na Telegram, kam jim “zákazníci” mohou psát o zakoupení tipů na sázení. Větší propagace už se však zřejmě od této pochybné služby nedočkáme.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený David Pražák (@fregamercz)

Já jsem s Aibetem ukončil spolupráci, protože jsem se rozhodl, že už žádné spolupráce dělat nechci a tím jsem také přerušil veškerý kontakt s klukama. Ale vůbec nevím, co s nimi je a kam se poděli,” sdělil prostřednictvím místních médií David Pražák. V jeho dohledatelném příspěvku však tvrdil, že si díky Aibetu vydělal na nové auto a propagaci vzal opravdu velmi vážně. “Pokud je Aibet opravdu tak skvělý, jak říkáš, proč nezaplatíš své dluhy Marku?” psali v době propagace Markem Valáškem jeho sledující. Působení služby Aibet na sociálních sítích je tak s největší pravděpodobností u konce.

Reklama