in

Příběh Zdeňka (34): Zjistil jsem, co nechutného dělá moje žena na internetu. Nevím jestli ji gratulovat nebo vynadat.

pixabay.com
Reklama

Zdeněk s Kamilou tvoří spokojený a na pohled dokonalý pár již přes 14 let. Mají spolu dvě malé děti, o které Kamila doma pečuje a díky Zdeňkově vysoké výplatě a finanční stabilitě si může dovolit pracovat jako žena v domácnosti. Co potřebuje, to jí Zdeněk koupí nebo jí na to dá peníze a rozhodně se nemusí nikde dřít. Jak to ale vypadá, Kamile je to málo.

Ach to rádio.

Byl den jako každý jiný, když jsem objížděl pobočky naší firmy. Byly od sebe daleko v průměru 50 km, takže jsem v autě trávil poměrně hodně času posloucháním rádia. Měl jsem své oblíbené stanice a i vysledované časy, kdy a kde bude jaká rádiová show. A jelikož bylo okolo 3 odpoledne, přesně jsem věděl, co ladit.

V rádiu jemně zašumělo, zapraskalo a už jsem slyšel své oblíbené a tak známé hlasy. Vysílali právě show o kuriozitách, zajímavostech a zkrátka zvláštnostech z celého světa, o který se však z nějakého (většinou kontroverzního) důvodu raději moc nemluví. A pro dnešek to bylo o spodním prádle… Použitém spodním prádle.

Je libo spodní prádlo?

Zesílil jsem vysílání, abych si byl jistý v tom, co právě poslouchám, jelikož jsem nevěřil svým uším. Nejenom v České republice totiž existují prodejní stránky, ne-li rovnou celé tajné trhy se špinavým spodním prádlem, použitými tampony, vodou z koupele a tak dále.

No co k tomu dodat, pobavilo mě to, znechutilo a pomyslel jsme si, že přeci nemůže být někdo takový úchylák, aby si něco takového koupil, natož aby to někdo pro cizí lidi “vyráběl”. No, mýlil jsem se…

pixabay.com

Chvilka času a problém je na světě.

Při čekání v koloně mi to nedalo a rádiem zmiňované stránky jsme si našel, abych měl představu o tom, kolik si odvážné ženy za takové nechutné věci účtují. Nestačil jsme se vážně divit. Takto pestrou nabídku jsem opravdu nečekal. Od materiálové, velikostní i barevné nabídky, jste si dokonce mohli vybrat, jak dlouho má dotyčná spodní prádlo nosit, jestli v něm má cvičit, počůrat jej a tak dále a tak dále…

Už už jsem chtěl stránku zavírat, když v tom jsem uviděl fotku, která mi byla více než jen něčím povědomá. Ty kalhotky… pohovka… znaménko na levé půlce zadku. To prostě byla moje Kamila! Otevřel jsem si samotný profil ženy, u jejíž identifikace jsem doufal, že se jen šeredně pletu, ale ono ne…

Je to ona!

V seznamu položek k prodeji jsem viděl tolik povědomého spodního prádla, prostředí i fyzických znaků, že jsem si byl na 100% jistý, že se v odhalení totožnosti nepletu. Kalhotky týden nošené za 600 Kč, ponožky po tréninku za 300 Kč nebo dokonce krvavé tampony po menstruaci….Ano, tohle všechno má žena prodává a já o tom neměl doposud ani zdání… A to dokonce celé 3 roky, co jsem podle jejího obsahu na stránce dokázal dohledat.

Cítil jsem, jak se mi stahuje žaludek. Udělalo se mi vážně nevolno a cítil jsem se zvláštním způsobem podvedený. Proč mi o něčem takovém neřekla? A kolik tisíc si asi měsíčně tímto nechutným přivýdělek vydělá? Mám ji dávat více peněz ze své výplaty, aby něco takového již nemusela dělat?

Mám více otázek než odpovědí a moje hlava to neustále přemýšlení přestává zvládat. Vím jen, že absolutně netuším, zda mám své ženě vynadat za to, že něco takového přede mnou tajila tolik let nebo jí pogratulovat, že vydělává na podivínech z naší společnosti. Vydělávat na takovémto lidském apetitu totiž opravdu nezvládne každý.

Reklama