in

Příběh Martiny (27): Chtěla jsem si přivydělat na platformě FeetFinder. Doteď mi je z toho špatně.

pixabay.com
Reklama

Martina je mladá dívka, která se nechala strhnout mánií okolo platformy FeetFinder a chtěla si přivydělat nějakou tu korunu nebo alespoň vyzkoušet, jak to na takových sociálních sítích chodí. Kdyby však věděla, co bizarního na ni čeká, nikdy by si tu účet nezaložila.

Focení.

Musím se s vámi poděli o můj neobvyklý příběh, který se týká toho, jak jsem si přivydělávala focením svých nohou na platformě Feetfinder. Byla to zkušenost, která mě přivedla do nečekaného světa a naučila mě, jak se u lidí mohou lišit hranice příčetnosti a snesitelnosti. To, co může být pro jednoho zcela normální přání, může druhého vyděsit k smrti.

Focení svých nohou na objednávku pro lidi, kteří mají zvláštní zálibu v lidských chodidlech, se zdálo jako snadný a rychlý způsob získání nějakých peněz. Nohy jsem měla krásné, štíhlé a chodidla tvarovaná stejně jako panenka Barbie, což jak jsem zjistila, je v dnešní době velmi žádané.

Nevšední zákazník.

Jednou se ale objevil zákazník, který měl opravdu nevšední až bizarní požadavky. Na začátku to byly ještě relativně nevinné prosby, jako fotka nohou v hlíně se žížalami. Potom chtěl fotku, jak rozšlapávám šunku svými nohama, až to vygradovalo na fotku nohou obklopenou použitými vložkami a tampony. Vždy byl ochoten tyto požadavky velkoryse zaplatit, a já si říkala, že pokud mi to přinese peníze, tak proč ne.

Ale postupně se jeho požadavky začaly stupňovat. Chtěl čím dál tím bizarnější a odpudivější věci. Fotky nohou v různých neobvyklých situacích se staly jeho fixací. Myslím, že nikdy by mě nenapadlo, že někdo může mít takovéto přání.

pixabay.com

Budu zvracet.

Na jednu stranu jsem byla svým způsobem fascinována tím, co je člověk ochoten si nechat poslat a platit za to. Ale na druhou stranu jsem se začala cítit nepříjemně. Hlavně jsem si začala uvědomovat, že jsem začala překračovat své vlastní hranice a pohybovat se v oblasti, která byla pro mě nepřijatelná. A jeho poslední požadavek předtím, než jsem si jej zablokovala, to celé naprosto a doslova zabil… Chtěl po mě video, jak rozšlapávám myši.

V ten moment se mi zvedl žaludek a šla jsem zvracet. Dívala jsem se na sebe do zrcadla a cítila jsem k sobě odpor. Nakonec jsem se rozhodla, že už tohle už rozhodně nechci dělat a aplikaci jsem okamžitě odinstalovala. Je až děsivé, jaká monstra se mezi námi skrývají a jakou sílu jim, internet poskytuje.

Reklama