in

Příběh Romana (28): Odpustil jsem přítelkyni nevěru. Pozdější detaily mě zasáhly.

pixabay.com
Reklama

Roman tvoří spolu s Hankou již více jak 3 roky spokojený pár. Nikdy před sebou neměli žádné tajnosti a byli zvyklý, že se viděli každý den. Později ale Roman obdržel zajímavou pracovní nabídku, díky které se musel na čas odstěhovat z města. Nebylo to však nic, co by jejich vztah nemohl zvládnout… Nebo alespoň tohle si myslel Roman. V případě Hanky to bylo zcela jiné.

Ten večírek.

Celé se to odehrálo před 2 měsíci, kdy byla moje přítelkyně na večírku. Konal se ve velkém společném bytě jejích přátel a nebyl jsem vůbec proti tomu, aby se zúčastnila. Ba naopak, nebyl jsem kvůli práci ve městě, tak proč by se nemohla jít bavit?

Druhý den mi však  volala… plakala a řekla mi, že mě podvedla. Nevěřil jsem vlastním, uším. Den poté jsem se vrátil domů a povídali jsme si dlouho do noci. Moc podrobností mi sice neřekla, ale ani jsem se na ně neptal. Už tak mě to dost bolelo. Shrnula to tedy slovy, že vypila pár drinků, prostě se nechala unášet energií davu a pak tam měla sex.

Odpustil jsem…

Vypadala, že jí to opravdu mrzí a snažil jsem se to překonat. Trvalo mi to sice poměrně dlouho, ale ve finále jsem jí vážně dokázal odpustit a dokonce jsem nebyl dojmu, že je náš vztah opět na dobré cestě a možná i ještě lepší, než předtím. Přiznávám, že jsem čas od času přemýšlel o detailech jejího podvodu, ale nechtěl jsem o tom mluvit a zbytečně to připomínat. Stejně to bylo jedno,.. nebo nebylo?

pixabay.com

Nové informace.

Úplnou náhodou jsem se včera potkal s chlapem, který byl na té divoké a osudné párty spolu s Hankou. Bavili jsme se spolu a byl velmi překvapen, že jsem jí dokázal něco takového odpustit. Vysvětlil jsem mu proto, že oceňuji její upřímnost a že chybovat je lidské… a stalo se to navíc jen jednou, tak co?

Stále nechápal. Nabil jsem tak dojmu, že je očividně něco, o čem bych měl vědět, ale nevím. Nakonec jsem tak našel dost odvahy, abych se zeptat na podrobnosti a on se rozpovídal…. Málem jsem omdlel.

Pravda je jen jedna.

Ve skutečnosti nešlo o „normální“ sex s jedním mužem. Hanka se zároveň vyspala s nejméně třemi a dělala takové věci, do kterých by se mnou nikdy nešla. Nejhorší však na tom je, že i když jsem mu odmítal věřit, ukázal mi video a pár fotek, na které bylo jasně vidět, jak se ten večer velmi zvrhnul.

Nevím, jak se s tímto mám vyrovnat. Vím, že jsem se nechtěl ptát na podrobnosti a ve finále my uškodily ještě více. Prošel jsem si kvůli našemu vztahu mnoha duševními problémy, ale k čemu? Mohu začít znovu od nuly.

Reklama