in

Příběh Mileny (23): Myslela jsem si, že mě v posteli nemá co překvapit. Nová známost mi však vzala dech.

pixabay.com
Reklama

Milena byla od svých 15 let ve vztahu se svým úplně prvním partnerem, jakého kdy měla. Po osmi letech však jejich vztah došel do fáze velké krize a tak se shodli na tom, že bude lepší se rozejít. Krátce na to se však sblížila s Jiřím, se známým, ke kterému ji vždy něco táhlo. A to ještě nevěděla, co všechno s ní dokáže.

Návštěva.

Už nějakou dobu jsme si s Jiřím psali na poněkud jiné úrovni, než jen na té přátelské. Flirtovali jsme spolu, pokládali si zvídavé dotazy a vzájemně se přiznali k tomu, že na sebe neustále myslíme. Domluvili jsme se proto na tom, že spolu strávíme celý víkend a alespoň budeme mít tu možnost pořádně se poznat.

Vešla jsem k němu od bytu, začaly se mi chvět nohy a v břiše jsem ucítila motýlky jako nějaká puberťačka. V jeho bytě to vonělo, měl krásně uklizeno a na stole v obýváku stály svíčky, dvě sklenice na víno a připravené menší občerstvení. Byla jsem velmi nervózní a něco mi říkalo, že dnešek nezůstane jen u povídání.

Více než kamarádi?

Po pár flaškách vína, velmi osobních otázkách a procházce ruku v ruce, jsme seděli v objetí na gauči, mazlili se a začali pociťovat příjemnou únavu. Přesunuli jsme se do ložnice, každý si lehl na druhou polovinu postele a drželi se původního plánu, že přeci vedle sebe můžeme jen tak nevinně spát. Dlouho nám to však nevydrželo.

Všechno to začalo ” jednou pusou na dobrou noc”, které se však ďábelsky zvrhla. Vášnivě jsme se líbali a já cítila takovou vlnu touhy, že by se mé kalhotky daly ždímat. Začala jsem být nervózní. Takto doběla jsem ještě vzrušená nikdy nebyla a navíc, celých osm let jsem spala jen se svým úplně prvním přítelem. Co když se mu to se mnou nebude líbit?

pixabay.com

Tolik otázek…

Hlavou se mi začala honit spousta otázek. Umím vůbec líbat dobře? Jsem v posteli vlastně dobrá? Co když ho to se mnou nebude bavit? Nebude mi vadit, že bývám hlasitá? A co když si mě bývalý “vycvičil” tak, abych vyhovovala jen jemu a nyní se znemožním? … Nevěděla jsem, co dělat.

Oba dva jsem byli již nahraně a plně připraveni se na sebe vrhnout. Celé to záleželo jen na mě, jestli k tomu dám souhlas. Byl tak ohleduplný a pozorný, až jsem jeho kouzlu nakonec podlehla a s čistým svědomím nyní mohu říci, že toho rozhodně nelituji.

Srovnatelné s nebem.

Jen samotná předehra trvala v součtu déle, než všechny postelové hrátky, které jsem doposud zažila za celý týden. Nemohla jsem popadnout dech a byla jsem v sedmém nebi. První vrchol na sebe nenechal dlouho čekat a k mému překvapení krátce po něm další a po pár minutách další. Něco podobného jsem v životě nezažila. Cítila jsem takové vzájemné propojení, jako bychom byli stvořeni jeden pro druhého.

Noc plynula a my usnuli v objetí až nad ránem, kdy pomalu začalo svítat. Chtěla jsem si zajít na záchod, ale mé nohy mě neposlouchaly. Pokud jsem si doposud myslela, že intimní chvilky mezi mužem a ženou jsou úžasné, tak nyní to ani nedokáži slovy popsat. Že by mi snad osud poslal do cesty toho pravého?

Reklama