in

Příběh Kamily (18): Snažil se přede mnou tajit drogy. Pak přišla studená sprcha.

pixabay.com
Reklama

Téma lží ohledně omamných látek je ve vztazích poměrně časté. Své o tom ví i Kamila, která si to zažila na vlastní kůži se svým přítelem Robertem. Lži měl sice občas velmi dobře promyšlené, ale jednoho osudného večera spadla klec a pravda vyšla najevo.

Láska jako z pohádky

S Robertem jsme se znali několik let jako přátelé. O tom, že užívá lehké drogy, jsem věděla již jako kamarádka a někdy jsem se nechala jako mladá holka touto neřestí zlákat. Pokaždé když jsme se sešli s partou, byla velká zábava a postupem času během let jsme spolu s Robertem v sobě našli zalíbení.

Šlo to opravdu pomalu, takže žádné náhlé vzplanutí citů. Začali jsme spolu chodit. Fungovala mezi námi ohromná chemie a tak vznikla láska jako trám. Bohužel skončila dříve, než se stačila posunout někam dál.

Prozření a prozrazení

Opravdu mě ani ve snu nenapadlo, že by měl Robert potřebu mi lhát nebo se nějak vymlouvat. A tak jsem se rozhodla, představit ho rodině. Během krátkého posezení v restauraci si ho moje rodina během krátké chvíle oblíbila. Bohužel musel brzy odejít, protože jeho matka potřebovala doma s něčím pomoci. Mrzelo mě to, protože věděl, že plánujeme dlouhý večer a “tour de bar” po celém městě. Nicméně jeho rodinnou situaci jsem chápala a nic proti tomu nenamítala.

Domluvili jsme se, že si napíšeme SMS, kdyby se náhodou uvolnil a mohl se k nám v průběhu večera připojit. To se bohužel nekonalo a co ještě víc, jeho mobil nebyl celý večer dostupný. Uklidňovala jsem se tím, že se mu mobil asi vybil a už prostě spí.

pixabay.com

Nemilé překvapení

Při návštěvě jednoho z barů mě ale čekala studená sprcha. Ihned jak jsme do baru s celou rodinu vešli jsem zjistila, že v jednom z boxů sedí Robert a rozhodně ne ve střízlivém stavu. Seděl tam s kamarádem a dle jeho očí bylo jasné, že užil více než jen lehké drogy. Ihned jak mě zahlédl, proběhl kolem nás a z baru zbaběle utekl.

Podařilo se mi ho vypátrat až po několika hodinách, kdy jsem zjistila, že byl omámen LSD a uznal, že se zachoval opravdu jako srab. Dodnes nepochopím, proč to udělal, když věděl, že do tohoto baru určitě přijdeme.

Robert dostal přednášku od mé rodiny, že takto se ke mě chovat nebude a i přesto že zbytek večera mu bylo dostatečně trapně, protože ho strávil semnou a mou rodinou náš vztah neměl budoucnost a jak rychle začal, stejně tak rychle skončil.

Reklama