in

Příběh Honzy (28): Randím s nádhernou dívkou. Jedno video ale vše změnilo.

pixabay.com
Reklama

Honza si našel novou přítelkyni, se kterou byl velmi šťastný. Jedno setkání s kamarádem, ale vše změnilo. Ukázalo se totiž, že jeho dívka není tak úplně dokonalá, jak si myslel. A na takový nechutné zjištění rozhodně nebyl připraven.

Sen?

Přivedl jsem si do svého života tu, o které jsem si myslel, že je dokonalá a ta pravá, se kterou bych chtěl strávit zbytek života. Krásná, vtipná, chytrá a ještě k tomu s tou postavou, kterou by si mohl vedle sebe přát snad každý chlap. Bylo to jako sen, který se stal skutečností.

Začali jsme spolu chodit a bylo to úžasné. Měl jsem pocit, že jsem na vrcholu světa, šťastný jako nikdy předtím. Ale pak přišel ten osudný okamžik, kdy jsem potkal svého kamaráda. Když jsme začali mluvit o holkách, začal se divně šklebit… on totiž moji přítelkyni bohužel znal.

Noční můra!

Kamarád se ze začátku zdráhal a nechtěl mi říci, o co jde. Neustále opakoval, že pokud jsem šťastný, nebude mi to kazit a že mi takovýto vztah přeje. Tak dlouho jsem na něj ale naléhal, až povolil. Přiznal se, že zná moji novou přítelkyni a že s ní je něco tak trochu v nepořádku… a že je to i natočené!

Jako první mě napadlo OnlyFans, domácí Pčkové filmy nebo něco takového. Ale říkal jsem si, že i já jsem udělal v minulosti chyby, tak bych si s ní o tom promluvil, ale neviděl bych v tom nějaký velký problém. To, co mi ale kamarád ukázal, mi zcela změnilo názor!

pixabay.com

Video…

Našel v jedné z konverzací video, po kterém se mi udělalo vážně špatně. Na tomto videu byla moje dívka, obklopená partou 10 kluků, a to, co se tam dělo, mě šokovalo. Po hrátkách (18+) na lavičce v parku jí ti kluci naplivali do pusy…. a ona to poté spolkla! Okamžitě se mi zvedl žaludek.

Myslel jsem si, že naše láska je silná věc, ale tohle jsem vážně nezvládl. Navíc k tomuto incidentu došlo v ten stejný den, kdy jsem se o pár hodin později potkali na na jedné veřejné akci. Už je to skoro týden, co své milované neodpovídám na telefony ani zprávy a upřímně nevím, co mám dělat.

Reklama