in

Video: návod na dokonalý vztah? Dívka sdílí top 10 “kontroverzních” tipů.

tiktok.com instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, určitě jste se už někdy ve vztahu dostali do fáze, kdy jste přemýšleli nad tím, jaké je to tajemství, které stojí za dokonalým vztahem. V dnešní době sociálních sítí a podvodů totiž není vůbec jednoduché nějaký hlubší a nádherný vztah s někým navázat. Jak se ale zdá, mladý TikTokerka je jiného názoru a dokonce má na pohádkový vztah návod, jste zvědaví?

Nikdy by nás nenapadlo, že by se vztah mohl řídit nějakým stručným desetibodovým systémem, který by vám zaručil věrnost, štěstí, spokojenost a lásku. Očividně jsme se ale mýlili, protože TikTokerka jménem Gia přesně takový systém má a aplikuje jej úspěšně přes 6 let. A její vztah? Zkrátka dokonalý.

A my se dnes spolu na jejích 10 kontroverzních pravidel podíváme.

@giaaldisert controversial things in my relationship #relationship #dating #relationshipadvice #controversial ♬ original sound – gia

Prvním pravidlem je, že oba musí mít vždy sdílené své lokace. “Tento bod má několik důvodů, jedním z hlavních je bezpečnost – oba se cítíme mnohem pohodlněji, když známe místo toho druhého, kdyby se nám cokoliv stalo. Další věc je, že je to pohodlné. Pokud jsme oba v práci a já chci zkontrolovat, zda už odešel z práce nebo ne, je snadné se podívat. Také ani jeden z nás nemá co skrývat, bylo by podezřelé, kdybychom nechtěli, aby jeden druhý viděl polohu toho druhého,” vyjadřuje se k prvnímu bodu.

Druhým pravidlem je, že Giin přítel nesmí chodit do striptýzových klubů, protože v tom TikTokerka nevidí smysl. “Proč jí platíš? Když už něco, měl bys platit spíše moje účty, ne?” dodává.

Třetím pravidlo zní: “Je v pořádku, když každý z nich jezdí odděleně na klučičí a holčičí výlety. Myslíme si, že je důležité zažívat i vlastní věci.”

Čtvrtým pravidlem je, že ani jeden z nich nesmí lajkovat náhodné sexy fotky na Instagramu. “To se mi líbí je u obrázku je zcela veřejné, takže každý může vidět, že jeden z nás nerespektuje druhého. A člověku na fotce to dává myšlenku, že upoutala jeho pozornost,” jednoduše konstatuje.

Na to navazuje páté pravidlo, kdy mají oba dva zákaz sledovat Instagramové modely a modelky.

Šestým pravidlem je, že mohou mít kamaráda opačného pohlaví, ale nemohou s nimi být „nejlepšími přáteli“. Takže žádné přespávání ani kketování.

Sedmým pravidlem je, že mohou oba chodit do klubů, i když není tomuto bodu zrovna moc nakloněná. Žen sem chodí sice tančit, ale muži spíše pokukovat po buchtách.

Osmé pravidlo je jednoduché – navzájem znají svá hesla do telefonu, avšak nikoli do účtů na sociálních sítích.

Devátým pravidlem je nepodporování sledování porna. “Není to dobré pro vaši mysl, podporuje to nerealistické standardy a je super návykové,“ vysvětluje.

A posledním desátým pravidlem je, že se dvojice dohodla na tom, že se nebudou brát, dokud nebudou finančně svobodní.

Internet toto video pochopitelně rozdělil na dva tábory. Někteří v TikTokerkou souhlasí a tvrdí, že toto jsou naprosté základy každého úspěšného vztahu. Někteří jsou ale proti a rozhodně se s jejími pravidly neztotožňují. A jaký na to máte pohled vy?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama