in

Příběh Hynka (28): Díky tomu si nenajdu přítelkyni. Stačí mi obejmutí a jsem hotový,.. doslova.

pixabay.com
Reklama

Hynek je pohledný avšak plachý muž, který za svůj život měl sice hodně žen, avšak ne v tom slova smyslu, v jakém by si sám přál. Žádný z jeho vztahů totiž nikdy nevydržel o moc déle, než pár týdnu. Během puberty se totiž stal extrémně citlivým… až moc.

Minuty a vteřiny.

Celé se to stalo během puberty, kdy se mi asi splašily hormony. Nevím jak jinak to mám nazvat. Vždy mi stačilo k vyvrcholení pár minut, jako to má hodně mužů, ale poté se to začalo časem stupňovat.

Ze začátku se mi hodně zkrátila doba masturbace a to z několika minut ani ne na 30 vteřin. Pomyslel jsem si, že je to hodně zvláštní, ale přisuzoval jsem to spíše tomu, že mi to jen prostě bylo moc příjemné.

Líbání.

Jak jsem ale dál procházel pubertou, objevoval své tělo a i tělo žen, dostal jsem se do bodu, kdy mi stačilo se se ženou jen déle vášnivě líbat a bylo to. Dosáhl jsem vrcholu bez toho, aniž bychom se jakkoli dál dráždili.

Některé ženy se tomu smáli, jiným to lichotilo, pár z nich to dokonce naštvalo, protože jsem pak nemohl hned pokračovat. Rozhodl jsem se proto, že bude lepší se ženám spíše vyhýbat, než to nedostanu nazpět pod kontrolu.

pixabay.com

Obejmutí.

Jak se ale říká, žádný plán nepřežije srážku s realitou a mé předsevzetí se rozplynulo v momentu, kdy jsem poznal novou kamarádku mé sestry. Byla tak nádherná a milá, že jsem na ni musel neustále myslet.

Odhodlal jsem se dokonce k tomu, abych ji pozval na večeři a do kina. Ten večer jsme si oba dva velmi užili a já alespoň na chvíli zapomněl na své trápení. Doprovodil jsem ji až k bytu, poděkovala mi a na rozloučenou mě obejmula…. a bylo to.

A rychle…

Moje svaly se stáhly, projel mnou příjemný mrazivý pocit a jak jsme se objímali, tak jsem cítil, jak v mých boxerkách narůstá teplo. Pustil jsem jí z náruče, také poděkoval za krásný večer a vydal se rychle domů. Doufám, že si ničeho nevšimla…

Takhle trapně mi nebylo už opravdu dlouho. Díky tomuto si snad v životě nemám šanci najít normální vztah. Copak by některé ženě vyhovoval chlap, které se udělá jen při obejmutí? O tom, silně pochybuji… a upřímně nevím, co mám dělat.

Reklama