in

Příběh Filipa (33): Moje přítelkyně na mně tajně vydělává. Přišli na to mí kolegové.

pixabay.com
Reklama

Filip si našel krásnou přítelkyni, se kterou si neskutečně rozuměl. Byla chytrá, bohatá a jelikož si prošla pár nepěknými rozchody stejně jako on, bral ji za svoji spřízněnou duši. Nevadilo mu, že mu nikdy neřekla důvod, proč ji ex-partneři opustili. Rozhodně by ho ale nenapadlo, že na to jednoho dne přijde díky kolegům v práci!

Paní dokonalá.

Už je to skoro rok, co s Natálií tvoříme spokojený pár. Je naprosto dokonalá – krásná, chytrá, bohatá a hlavně mě miluje. Co víc by si mohl chlap přát. Navíc byla stejně jako já několikrát zkoušena osudem a v lásce jí zrovna přáno nebylo. I když bych rád věděl důvody ztroskotání jejích předešlých vztahů, věřil jsem, že až bude sama chtít, tak mi to řekne.

Jediná maličkost, která mě na ní trochu štvala, byla její posedlost s focením a natáčením. Kamkoliv jsme šli a cokoli jsme dělali, pořád nás nějakým způsobem dokumentovala. Pak jsem však zjistil, že vlastně zaznamenávala jen mě a ne nás.

Kolegové.

S kolegy v práci máme skvělý kolektiv. Chováme se k sobě, jako bychom byli bratři a probíráme spolu úplně všechna možná témata, která jen existují. Jelikož jsme ale chlapi, dost často se naše konverzace točí kolem sexu, partnerek či známostí na jednu noc.

Jednou dokonce přišla řeč na OnlyFans a ze zajímavosti kluci projížděli různé profily, které měly alespoň nějaký ten obsah zadarmo. Já mezitím dokončoval jednu zakázku, abych mohl skončit o něco dříve a pospíchat za tou svojí bohyní. Najednou se však ozvalo: „Filipe, proč jsi nám neřekl, že jsi sexbomba z OnlyFans?“ Vyprskl jsme smíchy a bral to jako srandu. Jenže kluci se tolik nesmáli.

pixabay.com

Nepříjemné zjištění.

Šel jsem za nimi a nestačil se divit vlastním očím. Našli na OnlyFans účet, jehož název byla erotická zkomolenina mého jména, na kterém bylo pár voně přístupných fotek, na kterých jsem byl na 100% já. Jenže já si na této platformě žádný účet nezaložil,… Okamžitě jsem chtěl vědět, o co tu jde.

Obětoval jsem těch 6 dolarů a účet začal odebírat. V ten moment se mi otevřely stovky fotek a videí mě, o kterých ani nevím, že vznikly – já v posteli, jak spím – já, jak se sprchuji – já, jak dovádím se svojí přítelkyní. A v ten moment my to došlo.

Tak proto,…

Kdo jiný by mohl tyto fotky pořídit, než ona. Cítil jsem ohromný vztek. Najednou mi totiž celý náš vztah začal dávat smysl a hlavně ty její neúspěšné vztahy. Navíc, chodí do práce jen na 3 hodiny denně a přesto je bohatší než já, který pracuje daleko déle a více.

Moje myšlenky jsem přestal zvládat. Využívala muže přede mnou stejně jako teď mě? Kolik takových už bylo? Miluje mě doopravdy nebo mě má jen pro peníze? Jak mi to mohla udělat? Mám jí říct, že o tom vím? Mám se s ní rozejít? Potřebuji radu….

Reklama