in

Příběh Elišky (36): Partner mě nachytal s milencem. Takovou reakci jsem nečekala.

pixabay.com
Reklama

Vztah Elišky a Honzy se dostal do bodu, kdy se oba dva milují, ale taková ta intenzivní vášeň už v jejich vztahu není a Elišce to chybí. Nechce však jejich jinak idylický vztah opustit, a tak, když její neustálá snaha vrátit sexuální touhu do původních kolejí nemá od Honzy žádnou zpětnou vazbu, rozhodne se, že si najde milence. To ale ještě nevěděla, co se stane, až bude její nevěra odhalena.

Kde je chyba?

S Honzou tvoříme již 18 let spokojený pár. Oba dva si rozumíme jako nejlepší kamarádi a zároveň máme i stejná očekávání a cíle, kterých bychom chtěli v životě dosáhnout. Je to ale už 5 let, co sexuální stránka našeho vztahu začala ochabovat. Dřívější každodenní dovádění se tak stalo jen dávnou vzpomínkou a i potěšení jednou za týden je minulostí. Dostala jsem se tak do bodu, kdy jsem musela o sex vyloženě prosit a Honzu přemlouvat, abychom spolu alespoň jednou měsíčně něco měli.

Ptala jsem se ho, jestli mé má stále rád a jestli ho i po těch letech přitahuji. Dokonce jsem mu i upřímně řekla, že pokud má milenku, ať mi to řekne a nebudu nijak vyšilovat. Byla jsem jen zoufalá a chtěla jsem vědět, co se děje a jestli není náhodou chyba na mé straně. Vždy mi však klidně odpověděl, že se nic neděje, milenku nemá, stále jsem pro něj krásná a miluje mě. Jen prý sex nepotřebuje už tolik, jak tomu bylo dřív.

Touha narůstá.

Problém ale byl v tom, že jsem přestala svoji touhu zvládat. Přistihla jsem se, že se velmi často dívám po jiných mužích, užívám si jejich pozornost a těší mě, když se s nimi dostanu v konverzaci na taková ta peprnější témata. Letmým dotekům v přátelském slova smyslu jsem začala dávat jinou váhu, mé fantazie nešlo zkrotit, začala jsem se vyzývavěji oblékat a dokonce masturbovat i v případech, že byl partner doma.

Rozhodla jsem se proto, že i když se mi to příčí, budu si muset najít milence. Kupodivu to díky Tinderu ani nebylo tak těžké, a tak se můj život vrátil do klidnějších kolejí, i když to každý třetí den po práci znamenalo cestou domů tajnou zastávku.

pixabay.com

A pak to prasklo.

Když už jsem to tak praktikovala téměř rok a půl, začala jsem nabývat dojmu, že na to Honza nikdy nepřijde a začala jsem být méně opatrná. Tím mám namysli to, že jsem si začala jednou za čas kvůli většímu vzrušení vodit milence domů. A jelikož se Honza vždy celé ty roky vracel domů o 2 hodiny později domů než já, cítila jsem se neohroženě.

Proto pro mě bylo jednoho dne velkým překvapením, když se Honza objevil ve dveřích, zatímco jsem dováděla na klíně svého milence na naší pohodlné pohovce. Co však bylo ještě více překvapivější, byla jeho reakce.

Nalezení pravdy.

Když jsem ho uviděla, zamrzal jsem. Nevěděla jsem co dělat, tak jsem nás začala zakrývat dekou a polštáři a omlouvat se mu. On se však místo křiku či nadávek pomalu posadil hned vedle a stáhl z nás přikrývku. I když to bylo velmi zvláštní, dával nám najevo, ať pokračujeme, že on se chce jen dívat.

Asi za hodinu bylo po všem a zůstali jsme s Honzou doma sami. Měla jsem plnou hlavu otázek k tomu, co se tu právě stalo a chtěla jsem vysvětlení. Bylo vidět, že se stydí, a že je mu nepříjemné na toto téma mluvit. Přiznal se mi, že je to již pár let, co mě viděl, jak se tajně uspokojuji a v ten moment, mu došlo, že patří spíše mezi ty lidi, kteří se raději jen dívají, než konají. Není to o tom, že by se mě nechtěl dotýkat, ale takto jej prý vzrušuji a přitahuji daleko více.

Více jsem se toho dne od něj již nedozvěděla a upřímně ani nevím, jak mám nyní s touto informací naložit. To mám svého milence nyní zvát k sobě domů v domě, kdy bude můj partner doma, aby si taky “užil”? A kdy už by byl ten moment, kdy by mu to vadilo? Upřímně nevím, co dělat.

Reklama