in

Příběh Nikoly (38): Nachytala jsem manžela, jak si užívá ve virtuální realitě. Jeho vkus mě zděsil.

pixabay.com
Reklama

Dnešní příběh je o Nikole, která naprosto změnila svůj pohled na vztah ke svému manželovi. Vrátila se totiž dříve z práce a nachytala jej při něčem, co ji zarazilo. Oddával se hrátkám ve virtuálním světě. A když se rozhodla prozkoumat celou situaci detailněji, znechutilo jí to ještě více…

Virtuální realita.

Bylo to tenkrát, kdy jsem se vrátila z práce dříve domů díky velkému výpadku elektřiny. Otevřela jsem dveře, odložila si bundu a boty a potichu kráčela po schodech do ložnice. Přeci jen bylo 11 večer a nechtěla jsem svého manžela vzbudit. Vždy si totiž chodí již v 9 lehnout a tvrdí, jak je velmi unavený. Byla jsem proto velmi překvapená, když jsem zjistila, že se v ložnici svítí.

Pootevřela jsem dveře, abych jen nakoukla a v ten moment jsem to spatřila.. Viděla jsem svého manžela, jak má na očích brýle virtuální reality, v rukou ovladač a mezi nohama něco, co mělo být zřejmě improvizovaná a podomácku vyrobená vagína. Pohyboval se dopředu-dozadu, vzdychal a bylo vidět, že se blíží ke svému vrcholu. Odešla jsem proto potichu pryč a sedal jsem si venku do auta.

Tak proto…

V práci jsem měla sice kratší, ale náročný den a těšila jsem se na to, že se konečně setkám se svým manželem a budeme moci spolu trávit čas. Pocity, které mě v té chvíli zaplavily, byly složité.

Na jednu stranu jsem byla zaskočená a naštvaná, že místo toho, aby si chtěl užívat se mnou, upřednostňuje virtuální zážitky. Na druhou stranu jsem se cítila zraněná a zanedbávaná. Už je to totiž téměř půl roku, co se mnou nespí více jak jednou za měsíc. A teď alespoň vím proč…

Seděla jsem v autě ještě asi půl hodiny a pak jsem šla znovu domů. Všude již bylo zhasnuto, uklizeno a můj manžel spal. S hlavou plnou myšlenek jsem si lehla k němu a vymyslela plán,..

pixabay.com

Dnes ne.

Ráno jsme spolu posnídali a jelikož měl manžel volno, měli jsme mít den pro sebe až do večera, kdy jsem zase měla jít na noční. Jelikož ale stále nebyl výpadek na naší hale vyřešen, dostala jsem volno. O tom jsem mu ale pochopitelně neřekla. Chtěla jsem přijít na to, jestli jsou jeho virtuální dýchánky pravidlem či nikoli.

Než jsem měla “odejít do práce”, začala jsem manžela líbat. “Lásko pojď do ložnice. Můžu zavolat do práce, že dneska nepřijdu a můžeme si udělat krásný večer,” lákala jsem ho a doufala, že moji nabídku přijme, abych mohla na celou věc okolo VR zapomenout. Místo toho však přišla klasická odpověď: “Dnes ne, jsem unavený. Půjdu si brzy lehnout.”

Tak takhle ty…

Tak fajn, pomyslela jsem si a odjela “do práce”. Místo toho jsem si zašla nakoupit a na rychlou večeři k okénku s rychlým občerstvením. Ani nevím jak, bylo půl 10 a rozhodla jsem se, že je načase zjistit, kde je pravda… a bohužel jsem se nepletla.

Můj tak strašně unavený manžel opět klečel na posteli s VR setem a zvláštně poskládanou věcí mezi nohama. Tentokrát si však zapomněl vypnout přenos obrazu jen do brýlí a nechal běžet video i na počítači,…

Úchyle!

“To si ze mě děláš prdel,” neudržela jsem se a zařvala na něj hned, když jsem to viděla. Udělalo se mi z něj zle. Kdyby si dělal dobře nad videem nějaké sexy ženy, sice by mě to naštvalo, ale bylo by to pochopitelné. Co však není pochopitelné a ani omluvitelné, je video, nad kterým masturboval. Vždyť tam byla zvířata!

Začal si rychle sundávat brýle a v jeho tváři bylo vidět jen zděšení. “Ty zasr*nej úchyle!” práskla jsem s dveřmi od ložnice, vzala si klíče od auta a odjela pryč. Jela jsem několik hodin, až jsem našla nějakou otevřenou hospodu, kde jsem se opila. Musela jsem přijít a jiné myšlenky. Jak se mám k někomu takovému vrátit? Jak se na něj mám byť jen podívat? Jen při pomyšlení se mi udělalo špatně. Prostě nevím, co mám dělat. Nevím ani s kým se poradit… Pochybuji, že se někomu stalo něco podobného.

Reklama