in

Představitelka Wednesday dostala za své přiznání velkou bídu! Co prozradila?

instagram.com instagram.com
Reklama

O tom, že nový sarkastický hororový seriál na Netflixu trhá rekordy, není pochyb. O tom jsme vás již informovali dříve. Velké pozornosti se těší také jeho hlavní postava a to herečka Jenna Ortega. Dvacetiletá dívka to však nedávno celkem schytala na sociální síti, kde přiznala, že ikonickou taneční scénu vlastně natáčela s covidem. Tanec prý zvládla navzdory bolesti svalů i celého těla a kromě dalších příznaků jí poté vyšel pozitivní test na covid.

Po uveřejnění interview pro magazín NME se na Twitteru strhla lavina pohoršení. Nejvíce si lidé stěžovali na produkci, která tímto podle nich nedodržela bezpečnostní opatření. Obuli se také do samotné herečky, která svým sice skvělým tanečním výkonem však ohrozila zdraví kolegů i štábu.

„Bylo to nebezpečné, neetické a extrémně sobecké z její strany i ze strany produkce,“ okomentovala situaci jedna z fanynek. „Není nic dobrého na tom, když ohrožujete stovky kolegů nákazou covidem,“ mínila další z nich.

„Byl to můj první den s covidem, takže to bylo dost náročné,“ uvedla Jenna v rozhovoru o taneční scéně. „Probudila jsem se a bylo mi divně. Nikdy nebývám nemocná, a když, tak mi většinou nic není. Tentokrát mě bolelo celé tělo, jako by mě přejelo auto, a škrábalo mě v krku. Mezi natáčením mi dávali léky, zatímco jsem čekala na výsledky testu,“ popsala své pocity Jenna Ortega.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jenna Ortega (@jennaortega)

Test nakonec vyšel herečce pozitivní. Vyjádření studia MGM, které za vznikem seriálu stojí, bylo následující: v průběhu natáčení „byla dodržena všechna bezpečnostní pravidla a v momentě, kdy se u Jenny potvrdil virus, šla do karantény.“ Seriál se natáčel od září 2021 do března 2022 v Rumunsku.

Navzdory faktu, že je zrovna tato zmiňovaná scéna naprosto úchvatná, Jenna přiznala, že kdyby byla úplně fit, jistě by to zvládla lépe. „Žádala jsem potom o předělávku, ale už nebyl čas,“ krčila rameny. Za nás pokud by to nepřiznala, nepoznali bychom to. Rozhodně to na přetočení není. Fanoušci označují scénu ze školního bálu za nejlepší z celého filmu. Kouknout se na ni můžete níže.

Celou choreografii si vymyslela sama a ve výsledku určitě nemoc nebyla znát. Šlo jen o princip, že když už s tím vyšla na světlo, nemohla čekat jen pozitivní komentáře. Snad jen od lidí, kteří stále covid popírají.

Čerpali jsme z super.cz

Reklama