in

Jste ZVĚDAVÍ? Už víme, zda bude mít seriál WEDNESDAY 2. ŘADU!

twitter.com
Reklama

Dámy a pánové, čtete dobře! Je nám velkou ctí vám oznámit verdikt, zda se všichni dočkáme pokračování velmi oblíbeného seriálu Wednesday, či nikoli. Na Netflixu doslova trhal rekordy  a tak by byla škoda jej ukončit, no ne? Celou dobu panovaly jen pouhé dohady, ale 6.1.2023 jsme se konečně dozvěděli pravdu! 

Seriál, který se zaměřil na Wednesday Addamsovou, kterou její matka Morticia a otec Gomez Addams poslali na akademii Nikdyvíc (Nevermore), aby si užila ta pravá studentská léta, na která sami velmi rádi vzpomínají. Místo toho se však dostane do víru tak podivných událostí, že se sama chopí vyšetřování okolo podivného monstra a vraždy, která neblaze ovlivňuje i její rodinu.

Přesně takto bychom mohli popsat první sérii, která má rozhodně zajímavý a otevřený konec, po jehož uzavření touží nemalé množství fanoušků. A máme pro vás dobrou zprávu, DOČKÁTE SE!

„Nemůžeme se dočkat, až se po hlavě ponoříme do další sezóny a prozkoumáme podivný a strašidelný svět Nevermore,“  řekli spoluautoři Miles Millar a Alfred Gough 1. řady seriálu. Přesné datum nám však prozatím není známé.

I když vypadá, že nám opět nezbývá nic jiného, než jen zase čekat, nyní už alespoň víme, že se pokračování opravdu dočkáme. Nevíme jak vy, ale my se už nemůžeme dočkat. Kdo je tajný stalker? Uteče Hyde a bude znovu ohrožovat Wednesday? A zemřela ředitelka Nevermoorské akademie doopravdy? Odpovědi na tyto otázky získáme již brzy!

Tématem jsme se inspirovali na netflix.com a tvguide.com

Reklama